Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ake zimne pneumatiky mate?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 40, 41, 42  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Podvozok, brzdy, kolesa, pneumatiky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MajoV



Joined: 09 Oct 2007
Posts: 465

PostPosted: Tue Oct 23, 2007 3:12 pm    Post subject: Reply with quote

Tak prave mi volali, ze posielaju nove spravne aze zajtra mi dojde kurier vyzdvihnut nespravne. Idealne riesenie. Verim, ze do piatka dojdu. Este sa ozvem. Asi se chybicka vloudila.
_________________
Ford Fusion Flair
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4427

PostPosted: Tue Oct 23, 2007 5:49 pm    Post subject: Reply with quote

MajoV wrote:
Tak prave mi volali, ze posielaju nove spravne aze zajtra mi dojde kurier vyzdvihnut nespravne. Idealne riesenie. Verim, ze do piatka dojdu. Este sa ozvem. Asi se chybicka vloudila.

pohodka, vravel som Ti ze nebude problem, ide len o cas Smile
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Maki



Joined: 09 Jul 2007
Posts: 124
Location: Kosice - Zelezniky

PostPosted: Tue Oct 23, 2007 6:26 pm    Post subject: Reply with quote

Caute,
uz dosli aj mne na diskoch a vyvazene MP59, cely spas ma vysiel na 12700sk. Vsetko prebehlo hladko, objednal som od www.aaa-pneu.sk
Cez vikend ich nahodim.

majte sa.
_________________
Fusion 1.4 16V/80PS, 06/2007, model Flair-X
cervena tango metal
Back to top
View user's profile Send private message
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Tue Oct 23, 2007 6:45 pm    Post subject: Reply with quote

Maki wrote:
Caute,
uz dosli aj mne na diskoch a vyvazene MP59, cely spas ma vysiel na 12700sk. Vsetko prebehlo hladko, objednal som od www.aaa-pneu.sk
Cez vikend ich nahodim.

majte sa.


Nechcel si radsej 185 60 R14 UG7+ ? nemalo by sa to moc lisit od tej sumy co si dal za MP59 195 60 R15.
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
antonin



Joined: 20 Jul 2007
Posts: 17
Location: Trnava

PostPosted: Wed Oct 24, 2007 7:13 am    Post subject: BF Goodrich Reply with quote

Trocha na inu notu... Chcem kupit zimne pneumatiky BFGoodrich Winter G a preto sa chcem spytat na ich kvalitu a najma jazdne skusenosti...
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Duratec 07/2007 strieborna metaliza
Back to top
View user's profile Send private message
MajoV



Joined: 09 Oct 2007
Posts: 465

PostPosted: Wed Oct 24, 2007 8:38 am    Post subject: Reply with quote

Getrag wrote:
Maki wrote:
Caute,
uz dosli aj mne na diskoch a vyvazene MP59, cely spas ma vysiel na 12700sk. Vsetko prebehlo hladko, objednal som od www.aaa-pneu.sk
Cez vikend ich nahodim.

majte sa.


Nechcel si radsej 185 60 R14 UG7+ ? nemalo by sa to moc lisit od tej sumy co si dal za MP59 195 60 R15.


Tak tak. Zda sa mi divne setrit 2300Sk ked mozes mat jedny z najlepsich. Ja mam za 15tis s diskami UG7+ R15. Aj ked s problemami Wink ako som pisal.
_________________
Ford Fusion Flair
Back to top
View user's profile Send private message
Maki



Joined: 09 Jul 2007
Posts: 124
Location: Kosice - Zelezniky

PostPosted: Wed Oct 24, 2007 5:29 pm    Post subject: Reply with quote

MajoV wrote:
Getrag wrote:
Maki wrote:
Caute,
uz dosli aj mne na diskoch a vyvazene MP59, cely spas ma vysiel na 12700sk. Vsetko prebehlo hladko, objednal som od www.aaa-pneu.sk
Cez vikend ich nahodim.

majte sa.


Nechcel si radsej 185 60 R14 UG7+ ? nemalo by sa to moc lisit od tej sumy co si dal za MP59 195 60 R15.


Tak tak. Zda sa mi divne setrit 2300Sk ked mozes mat jedny z najlepsich. Ja mam za 15tis s diskami UG7+ R15. Aj ked s problemami Wink ako som pisal.


Chlapi,
mal som MP58 a bol som max. spokojny, takze preto + chcel som podporit slovenskeho vyrobcu. V testoch boli na 5 mieste, takze su urcite v pohode, dalej tento rozmer je aj v technicaku.

maki
_________________
Fusion 1.4 16V/80PS, 06/2007, model Flair-X
cervena tango metal
Back to top
View user's profile Send private message
trebichalsky



Joined: 06 May 2007
Posts: 4
Location: Nitra

PostPosted: Fri Oct 26, 2007 9:43 pm    Post subject: Správne zimné gumy Reply with quote

Ahojte, ja som zostal na 15" a objednával som 195/60 R15 cez www.najlacnejsiepneu.sk Bridgeston Blizzak LM 20 cca za 2000 za kus , je to cesky intermet.predajca, myslel som za to potrva strasne dlho ale nie. V pondelok som objednal v stredu som mal gumy doma, a teraz sú uz aj nahodené na plech.diskoch do Forda, boli v akcii kus za 1100.
Tak ma cely špás vyšiel aj s maticami do 13 tis.myslím že slušne.
Teraz už len čakám na prvý sneh aby som ich mohol poriadne prevtrať.
Inak obchod www.najlacnejsiepneu.sk možem vrelo všetkým doporučiť , perfektný prístup k zákazníkovi, na cene sa dalo dohodnúť a promtné vybavenie objednávky poteší. Very Happy
_________________
Falcco
Ford Fusion 1,4 16 V
Back to top
View user's profile Send private message
voto



Joined: 16 Oct 2007
Posts: 80

PostPosted: Sat Oct 27, 2007 12:52 pm    Post subject: Reply with quote

Ahojte, já jsem dal Matadory MP52 185/60 R14, tak jsem na ně zvědavý...
_________________
Poďme z vesela,promile dve celá...
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4427

PostPosted: Sat Oct 27, 2007 1:43 pm    Post subject: Reply with quote

voto wrote:
Ahojte, já jsem dal Matadory MP52 185/60 R14, tak jsem na ně zvědavý...

v akej cene mas tie pneu?
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
voto



Joined: 16 Oct 2007
Posts: 80

PostPosted: Sat Oct 27, 2007 3:54 pm    Post subject: Matador MP52 185/60 R14 Reply with quote

Původně jsem objednal za 1050,-Kč ale nebyly skladem, nakonej jsem je objednal v www.pneu-servis.cz za 1.150,-Kč za kus, bral jsem 4 kusy.
_________________
Poďme z vesela,promile dve celá...
Back to top
View user's profile Send private message
ladin



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 178
Location: Milevsko

PostPosted: Mon Oct 29, 2007 6:54 am    Post subject: Re: BF Goodrich Reply with quote

antonin wrote:
Trocha na inu notu... Chcem kupit zimne pneumatiky BFGoodrich Winter G a preto sa chcem spytat na ich kvalitu a najma jazdne skusenosti...


Tak tyhle pneu mám teď doma, přišly mi omylem a dnes se budou vracet prodejci. Jízdní vlastnosti neznám, ale na pohled mi přijdou spíš jak celoroční guma než typicky zimní a i tvrdost ve srovnání se otcovou zimní Debicou je větší. No zkrátka se mi moc nelíbí.
_________________
Fusion 1,25 deep navy, 04/2007
klima, mlhovky, radio 5000c, defend lock, tazne, hagusy
Back to top
View user's profile Send private message
Bobeš



Joined: 25 Oct 2007
Posts: 4

PostPosted: Mon Oct 29, 2007 8:28 am    Post subject: Re: BF Goodrich Reply with quote

ladin wrote:
antonin wrote:
Trocha na inu notu... Chcem kupit zimne pneumatiky BFGoodrich Winter G a preto sa chcem spytat na ich kvalitu a najma jazdne skusenosti...


Tak tyhle pneu mám teď doma, přišly mi omylem a dnes se budou vracet prodejci. Jízdní vlastnosti neznám, ale na pohled mi přijdou spíš jak celoroční guma než typicky zimní a i tvrdost ve srovnání se otcovou zimní Debicou je větší. No zkrátka se mi moc nelíbí.


Nějaké informace jsou zde: http://www.az-pneu.cz/index.php?goto=detaily&link=bfgoodrich_winter_G
Back to top
View user's profile Send private message
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Mon Oct 29, 2007 2:24 pm    Post subject: Re: BF Goodrich Reply with quote

ladin, bobeš: na stejnémwebu se ta gum adá najít i v testech, zase tak špatn ěnedopadla, IMHO líp, než nějaká debica Wink. http://www.az-pneu.cz/index.php?goto=testy_pneu&nazevtestu=AutoBild+%28DE%29+2005&Tsirka=225&Tprofil=55&Tprumer=16&obdobi=zimni&zobraz=1
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
antonin



Joined: 20 Jul 2007
Posts: 17
Location: Trnava

PostPosted: Mon Oct 29, 2007 6:31 pm    Post subject: BF Goodrich - Winter G 195/60 R15 T Reply with quote

DR wrote:
ladin, bobeš: na stejnémwebu se ta gum adá najít i v testech, zase tak špatn ěnedopadla, IMHO líp, než nějaká debica Wink.


DR - vdaka za informaciu, v testoch BFG dopadli fajn. Na nete som zistiíl, ze dokonca aj v laickom hodnoteni od mnohych beznych uzivatelov (Francia, Nemecko, Polsko) je velmi pozitivne hodnotenie 1,25-2 a tak som si ich objednal na www.aaa-pneu.sk za velmi prijatelnu cenu za kus 1.730 Sk. S objednanymi plechacmi je celkova cena 12.576 Sk, dokonca ich skompletizuju a vyvazia. Hned mi aj predajca volal, ze budem musiet pockat na ne tyzden, lebo ich nemaju na sklade. Sava Eskimo3 su beznadejne vypredane a Kleberiek maju dostatok, ale tie nemaju tak priaznive hodnotenie ako BFG. Wink

edit: opravena citacia Smile
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Duratec 07/2007 strieborna metaliza
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Podvozok, brzdy, kolesa, pneumatiky All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 40, 41, 42  Next
Page 11 of 42

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group