Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

vizitky Fusionistov
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Zaujímavé odkazy a informacie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Tue Oct 02, 2007 6:22 pm    Post subject: Reply with quote

dulius: ke vzhledu vizitek už jsem se vyjádřil a tím jsem to za sebe považoval za vyřízené. O poslední změně vzhledu nebyla ani žádná debata, tu jsi prostě oznámil současně s tím, že už jsi je i objednal. No tak teď holt musíš ustát i negativní ohlasy - jak tak koukám, žádné jiné zatím ani nejsou Sad.

Ohledně české verze to byl opravdu dotaz čistě ze zvědavosti, prostě mě zajímalo, jestli to vážně nikoho ani nenapadlo, opět bez jakýchkoliv postranních úmyslů. Já třeba tenhle veb považuju za internacionální a myslím si, že to je jeho velká přednost, tak mě prostě nenapadlo, že to nikoho nenapadne, proto jsem se zeptal.

Že tenhle web táhne především Marek, to snad vidí všichni. Stejně tak Marek snad dokáže posoudit, jaké připomínky stojí za zamyšlení a jaké za zapomenutí. Počítat si tady, kdo má jaké zásluhy a co kdo udělal nebo neudělal nepovažuju za rozumné, pak to můžeme rovnou zabalit. Jestli by někdo mohl poukazovat na to, co kdo pro fusion udělal nebo neudělal, tak je to zase Marek, protože on to ví, narozdíl od nás ostatních.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dj-double



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 166
Location: Košice

PostPosted: Tue Oct 02, 2007 10:29 pm    Post subject: Reply with quote

ahojte vsetci,tak sa nam to tu sem tam aj rozprudi,no to neva,sak sme ludia a ludia maju nazory,na vizitky sa tesim,dakujem aj za take aj ked ja to posudit neviem,ale niektorim mozem poradit,skuste vnimat na sekundu svet bez farieb,alebo si zapnite ČB televizor a pochopite,ze pre mna farba,vobec,ale vobec nic neznamena,.
PS: Marek,vieme ze sa snazis a osobne si myslim,ze na moje nervy by to niekedy bolo aj dost hihi,aj DR,dakujem,ze vobec nejake forum je a stretko na pivecku nebude?
_________________
SKYPE - dj-double
predtym : FORD Fusion 1.4i 16V Duratec, tango cervena,2006
FIAT Doblo Panorama,1,4 16V,biely šíp,mikrobus
SUZUKI Vitara 1,4 turbo,4x4,automat, 140 koni
TOYOTA Proace City Verso benzin,biela,96KW
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Wed Oct 03, 2007 8:25 am    Post subject: Reply with quote

dj-double wrote:
ahojte vsetci,tak sa nam to tu sem tam aj rozprudi,no to neva,sak sme ludia a ludia maju nazory,na vizitky sa tesim,dakujem aj za take aj ked ja to posudit neviem,ale niektorim mozem poradit,skuste vnimat na sekundu svet bez farieb,alebo si zapnite ČB televizor a pochopite,ze pre mna farba,vobec,ale vobec nic neznamena,.
PS: Marek,vieme ze sa snazis a osobne si myslim,ze na moje nervy by to niekedy bolo aj dost hihi,aj DR,dakujem,ze vobec nejake forum je a stretko na pivecku nebude?

dik

stretko moze byt, v pohode, ved ked budu vizitky, tak sa stretneme a dame pifko ...
inak vcera mali byt , sef firmy na vizitky v dohodnutom case na dohodnutom mieste nebol, mierne povedane ma nasral ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Wed Oct 03, 2007 6:13 pm    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:

inak vcera mali byt , sef firmy na vizitky v dohodnutom case na dohodnutom mieste nebol, mierne povedane ma nasral ...

uz sa ospravedlnil, zlyhala logistika, na naprave sa pracuje
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
icask



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 178

PostPosted: Tue Oct 16, 2007 8:45 am    Post subject: Reply with quote

No uz som sa zlakol, ze som prespal dobu a vyzity. Posli mi maila ked budu.

Dik
_________________
FO FU 1,4 TDci 12/2005 od 11.2008 uz VW Passat 1,9 TDi
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Oct 16, 2007 9:05 am    Post subject: Reply with quote

vizitky mali byt pred 2 tyzdnami a stale na nich cakam, ale vybavujem to, s miernymi nervami uz ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Tue Oct 16, 2007 3:14 pm    Post subject: Reply with quote

dulius: s takovým zpožděním už by snad měly být zadarmo, nebo aspoň za poloviční cenu.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pidot



Joined: 02 Jul 2007
Posts: 13
Location: Opava, CZ

PostPosted: Wed Oct 17, 2007 11:55 am    Post subject: Reply with quote

Zdravím všechny příznivce, dřív jsem se tomuto tématu moc nevěnoval, protože jsem se majitelem Fusiona stal teprve před pár dny,ale ten nápad s vizitkami se mi velmi líbí, takže jsem zkusil udělat letmý návrh české verze (není to nic proti slovenské, Dulius odved kus práce, za který mu patří dík), ale pokud by někdo měl zájem a chuť udělat i tuhle verzi(zatím je to jen prototyp), ať se klidně ozve a můžem se domluvit. Rád bych tam zakomponoval ještě nějak ten obrys, případně nějaký jiný symbol charakterizující Fusiona. Rád uvítám jakoukoliv kritiku a případné podněty či nápady...


_________________
Ford Fusion Ebony Champion 1.4/16V 09/2007
stříbrná Moondust
Back to top
View user's profile Send private message
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Wed Oct 17, 2007 12:14 pm    Post subject: Reply with quote

Mne se ten navrh velmi libi. Pokud se vykasleme na zakon, ktery chrani ochranne znacky, autorsky zakon atd. (jsem pro Razz ), tak se muze klidne zacit s vyrobou vizitek.
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pidot



Joined: 02 Jul 2007
Posts: 13
Location: Opava, CZ

PostPosted: Wed Oct 17, 2007 12:20 pm    Post subject: Reply with quote

No samozřejmě, licenci na značku Ford bychom museli koupit Wink

Ale jinak že je podobné písmo nemůže nikdo nic říct, teda doufám. Ono by se správně neměl ani nikde bez jejich povolení vyskytovat název Ford, když bychom šli do detailů. A co takhle tam nějak zakomponovat ten obrys nebo třeba obrys přední masky - ten nápad je už teda od Duliuse ale mě se líbí, protože na Fusionovi je právě tohle to nejzajímavější a nejvíc odlišující.
A taky mi pořád ještě nesedí uspořádání textů - nejsem v tomhle profesionál
_________________
Ford Fusion Ebony Champion 1.4/16V 09/2007
stříbrná Moondust
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Wed Oct 17, 2007 1:15 pm    Post subject: Reply with quote

pidot: pekny navrh

Takze prave som bol na poste, vizitky dosli. Vyzeraju dobre, vobec nie su take reflexne, ako ich nazval xxnobodyxx Smile Smile

a to logo na tom vyzera naozaj velmi prijemne ...

scorsese zajtra Ti ich posielam ...

dj-double osobne stretko ...

icask, maki, Ado posielam email, ze su Smile
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
icask



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 178

PostPosted: Wed Oct 17, 2007 1:41 pm    Post subject: Reply with quote

Myslim, ze adresu mas posli. Aj sposob platby.

Dik
_________________
FO FU 1,4 TDci 12/2005 od 11.2008 uz VW Passat 1,9 TDi
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Wed Oct 17, 2007 2:15 pm    Post subject: Reply with quote

pidot wrote:
Zdravím všechny příznivce, dřív jsem se tomuto tématu moc nevěnoval, protože jsem se majitelem Fusiona stal teprve před pár dny,ale ten nápad s vizitkami se mi velmi líbí, takže jsem zkusil udělat letmý návrh české verze (není to nic proti slovenské, Dulius odved kus práce, za který mu patří dík), ale pokud by někdo měl zájem a chuť udělat i tuhle verzi(zatím je to jen prototyp), ať se klidně ozve a můžem se domluvit. Rád bych tam zakomponoval ještě nějak ten obrys, případně nějaký jiný symbol charakterizující Fusiona. Rád uvítám jakoukoliv kritiku a případné podněty či nápady...


Zamyslel som sa ... moja mala poznamka: Ja som praveze chcel vsetko mozne, len nie takyto navrh. Tiez som mohol prist a vziat si Ford vizitku a len skopirovat logo a farby a napisat tam co chceme, ale chcel som byt originalny a preto to vlastne logo a vlastny navrh = originalita
Mozte namietat, ale je to moj nazor.
+ logo ford, pre mna nepripustne, rovnako slogan Ford ... vizitka podla mna vyzera ako nieco originalne z Ford predajne a nie ako nieco co sa tyka nas Fusionistov len, nasho webu, nasho mozno klubu ...
je to len moj nazor, nemusite reagovat ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pidot



Joined: 02 Jul 2007
Posts: 13
Location: Opava, CZ

PostPosted: Wed Oct 17, 2007 2:32 pm    Post subject: Reply with quote

No máš pravdu že to vypadá jako vizitka prodejce Fordu Very Happy, to už mě napadlo hned jak jsem to stvořil ale není to opravdu dělané podle žádné vizitky ani webu, jen jsem prostě chtěl aby tam ta příslušnost k modrému oválu Ford byla vidět. Každopádně bych rád nějak skloubil ještě ten obrys nebo přední masku, smazat logo i jejich slogan je otázkou sekundy ale co místo něj. Když jsem procházel celé tohle téma, Tvé vizitky se mi velmi líbili až do té změny do zelena (neber to nijak osobně, 100 lidí 100 názorů) a protože jsem dost konzervativní a nechtěl jsem jen tak mluvit do větru, prostě jsem něco stvořil a čekám reakce. Mrzí mě jen, že jsem přišel takříkajíc s křížkem po funuse, ale jak už jsem uváděl, moc jsem to předtím nesledoval...

Taktéž nebylo mým záměrem nějak s Tebou soupeřit, můj návrh je spíš jen prototyp (půl hodina práce cca), ale spíš bychom mohli do budoucna spolupracovat, psal jsi že by jsi rád vytvořil i jinou hlavičku pro samotný web, stačí napsat představu a já něco zkusím
_________________
Ford Fusion Ebony Champion 1.4/16V 09/2007
stříbrná Moondust
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Wed Oct 17, 2007 2:36 pm    Post subject: Reply with quote

pidot: pohodicka, je to OK, je to len vec nazoru Smile
o moje vizitky prejavilo zaujem len 5 nickov, takze nejde o zivot ...

velmi rad budem s tebou spolupracovat na webe, bude lepsie, ked sa skontaktujeme cez web, skype, icq, MSN ...

takze mi napis do obalky, ako si ta najdem Smile
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Zaujímavé odkazy a informacie All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group