Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

PP, zla vzdialenost (Trip)

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4427

PostPosted: Thu Feb 05, 2009 8:00 pm    Post subject: PP, zla vzdialenost (Trip) Reply with quote

zdravim, stalo sa mi to 1.krat ...
stale si nulujem PP, ked tankujem, aby som si vedel presne vypocitat spotrebu.
12.1 som tankoval, vynuloval ... no pred 2 dnami ked uz som mal cca 500km najazdenych mi zrazu PP ukazal len 90 km Trip ! cudoval som sa ... vcera zase nabehla kvazy normalna vzdialenost ... nabehlo mi tam 600km ... vravim si .. pohodka ... este mam 100km dojazd ...

dnes mi palubak ukazoval 660km, veru, idem tankovat a .... a natankoval som 44,5l Exclamation Exclamation Exclamation ...

no doma som siel pozriet na http://www.spritmonitor.de/ a porovnam km od minuleho tankovania a dnes a vyslo 713 km !!! ufff ... este ze som sa rozhodol ist tankovat, domov by som nedosiel ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
MajoV



Joined: 09 Oct 2007
Posts: 465

PostPosted: Fri Feb 06, 2009 2:15 pm    Post subject: Re: PP, zla vzdialenost (Trip) Reply with quote

dulius wrote:
no doma som siel pozriet na http://www.spritmonitor.de/ a porovnam km od minuleho tankovania a dnes a vyslo 713 km !!! ufff ... este ze som sa rozhodol ist tankovat, domov by som nedosiel ...

na to, ze tolko pocitas by si mohol vediet, ze dojazd nezavisi od prejdenej vzdialenosti ale od spotreby. Co tak stuchnut do tej lavej packy a kuknut dojazd?
_________________
Ford Fusion Flair
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4427

PostPosted: Fri Feb 06, 2009 7:54 pm    Post subject: Re: PP, zla vzdialenost (Trip) Reply with quote

MajoV wrote:
dulius wrote:
no doma som siel pozriet na http://www.spritmonitor.de/ a porovnam km od minuleho tankovania a dnes a vyslo 713 km !!! ufff ... este ze som sa rozhodol ist tankovat, domov by som nedosiel ...

na to, ze tolko pocitas by si mohol vediet, ze dojazd nezavisi od prejdenej vzdialenosti ale od spotreby. Co tak stuchnut do tej lavej packy a kuknut dojazd?

spotrebu mam cca 6,3 litra = dojazd okolo 700km plus minus ...
trip mi ukazoval 650 ! , to som uz pisal ... co sa tyka dojazdu, tam uz svietila 0 ... ako vzdy ked idem tankovat .. mne svieti 0 a mam tam este minimalne 5l rezervu (tak to je, o tom sme pisali inde) ... neboj Smile
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group