Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Policejni kontroly,Měření rychlosti,Antiradary,spreje na
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Zaujímavé odkazy a informacie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
fusik



Joined: 08 Sep 2007
Posts: 103
Location: Praha, CZ

PostPosted: Thu May 22, 2008 8:43 am    Post subject: Policejni kontroly,Měření rychlosti,Antiradary,spreje na Reply with quote

Policejni kontroly,Měření rychlosti,Antiradary,spreje na SPZ Very Happy Smile Surprised Sad Embarassed
_________________
Fusion 1.6 TDCI,Jeans Blue,2005,Xenony,AutoChip,Disky16-TOORA chrom,UniroyalRainSport2,205/50 R16,Audio Pioneer,6repro,Bruxafol,2xvýfuk UlterSport,Chrompaket OmsaLine,zrcatkaazadni světla NewFusion,chrom-Hagusy,maskaazadní nárazník kopie MondeoS.


Last edited by fusik on Thu May 22, 2008 9:08 am; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
fusik



Joined: 08 Sep 2007
Posts: 103
Location: Praha, CZ

PostPosted: Thu May 22, 2008 8:51 am    Post subject: Re: Policejni kontroly,Měření rychlosti,Antiradary,spreje Reply with quote

POZOR – Městská policie v PRAZE spustila do provozu NOVÝ Měřený úsek radary na Jižní spojce!!!

SMĚR OD BARANDOVSKEHO MOSTU NA KRČ,D1,SPOňILOV!!!!

Nazvali ho „Virtuální úsek“, ale všechny dopravní přestupky se zaznamenávají !!! TAK BACHA NA TO!


Toto je první měřený úsek – směrem od Baranďaku na Krč (ten krátky):
http://doprava.praha-mesto.cz/(ty2bmer10f53jz55n4us3w45)/default.aspx?ido=7919&sh=-196313509

Toto je druhý měřený úsek na Již.Sp. ve směru od výjezdu na D1 – k výjezdu na Spořilov:
http://doprava.praha-mesto.cz/(ty2bmer10f53jz55n4us3w45)/default.aspx?ido=7917&sh=479944475

A TOTO JE TEN NOVÝ ÚSEK S NňZVEM „VIRTUňLNÍ“, KTERÝ JE MEZI TĚMITO DVĚMA NAHOňE a měří 3 km 624 m:
http://doprava.praha-mesto.cz/(ty2bmer10f53jz55n4us3w45)/default.aspx?ido=9748&sh=1641354779
_________________
Fusion 1.6 TDCI,Jeans Blue,2005,Xenony,AutoChip,Disky16-TOORA chrom,UniroyalRainSport2,205/50 R16,Audio Pioneer,6repro,Bruxafol,2xvýfuk UlterSport,Chrompaket OmsaLine,zrcatkaazadni světla NewFusion,chrom-Hagusy,maskaazadní nárazník kopie MondeoS.


Last edited by fusik on Thu May 22, 2008 9:17 am; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
fusik



Joined: 08 Sep 2007
Posts: 103
Location: Praha, CZ

PostPosted: Thu May 22, 2008 9:06 am    Post subject: Re:Policejni kontroly,Měření rychlosti,Antiradary,spreje Reply with quote

http://www.eshop-antiradary.cz/

http://www.eshop-antiradary.cz/produkty/Photoblocker---Sprej-na-SPZ/


Mate s tim někdo zkušenosti? Názory? atd.

Diky
_________________
Fusion 1.6 TDCI,Jeans Blue,2005,Xenony,AutoChip,Disky16-TOORA chrom,UniroyalRainSport2,205/50 R16,Audio Pioneer,6repro,Bruxafol,2xvýfuk UlterSport,Chrompaket OmsaLine,zrcatkaazadni světla NewFusion,chrom-Hagusy,maskaazadní nárazník kopie MondeoS.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sedlaq



Joined: 17 May 2007
Posts: 529
Location: ČR - JM

PostPosted: Thu May 22, 2008 7:52 pm    Post subject: Reply with quote

Je mi to jedno, snažím se jezdit podle předpisů. Od benzinek bez placení neujíždím. Mezi zájemci o podobné výrobky vidím podobné týpky jako toho, co mě a další vozidla dnes na čtyřicítce v zákazu předjíždění před horizontem předjížděl. Jsem pro zákaz antiradarů a podobných výrobků.
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 6/2007, červená Colorado - prodáno
Mitsubishi SpaceStar 1,3 8/2000, zelená
Dacia Duster Arktica 4x4 dCi 4/2013 stříbrná
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
fusik



Joined: 08 Sep 2007
Posts: 103
Location: Praha, CZ

PostPosted: Thu May 22, 2008 8:49 pm    Post subject: Reply with quote

Tak to asi většina z nas Fusionistu. Takovýmu "týpkovi" už nepomuže nic, pač buď to ma pujčene od rodiču anebo je to debilek-co dodat.

Ono se neni třeba plest doslova antiradar, který ruší radarové zaměření policie s detektorem radaru, což už je uplně jina fukce.Detektor radaru jen pipne, že je pobliž radar a maš si pohlidat tu spravnou rychlost, aby člověk za chvilku nepozornosti nedostal zbytečného flastra. V žádnem případě to nic neruši. Na to už jsou ty antiradary, který jsou ale již dávno zakázane.

Pokuď člověk nejezdi hodně tak je mu to jedno, pač po kratši dobu se to dá zvladnout. Ale pokuď člověk jezdi hodně 200-300 a vic km za den, na tož třeba i po městě, tak už se tolik nesoustředi, na konci dne maš co dělat abys dojel domu. A aby si tě pak podali policajti jako největšiho pirata silnic za přehlednut znašky nebo že jsi chvili nesledoval tu tak hodně zmiňovanou rychlost, tak to už je o něcem jinem. I když za to fakt nemužeš, tak zákon káže, a hlavně městký z toho maji snad i radost a body k platu. A těm ve vladě je to stejně šumak, pač ty si ty svoje řidiče vždycky omluvi, i když to švihaji i přes 200km/h. Doplacime na to je my, ty obyčejni. A provoz auta taky neni levna záležitost, kort s dnešnima cenami benzinu a dislu.

Ale je to jen můj názor a par nepřijemných zkušenosti a naprosty nezájem proč,jak atd.
_________________
Fusion 1.6 TDCI,Jeans Blue,2005,Xenony,AutoChip,Disky16-TOORA chrom,UniroyalRainSport2,205/50 R16,Audio Pioneer,6repro,Bruxafol,2xvýfuk UlterSport,Chrompaket OmsaLine,zrcatkaazadni světla NewFusion,chrom-Hagusy,maskaazadní nárazník kopie MondeoS.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sedlaq



Joined: 17 May 2007
Posts: 529
Location: ČR - JM

PostPosted: Fri May 23, 2008 5:23 am    Post subject: Reply with quote

fusik Máš pravdu, já jsem schválně napsal "snažím se jezdit podle předpisů". Už se mi taky párkrát stalo, že jsem minul značku "konec všech zákazů" a přitom nevěděl jakých. Sám zatím nevlastním navigaci, ale měl jsem možnost jezdit po Německu s navigací, která mě na překročení rychlosti v daném úseku, nebo obci upozornila. Takovou nápovědu bych docela ve svém autě uvítal.
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 6/2007, červená Colorado - prodáno
Mitsubishi SpaceStar 1,3 8/2000, zelená
Dacia Duster Arktica 4x4 dCi 4/2013 stříbrná
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dan



Joined: 04 Aug 2007
Posts: 127

PostPosted: Fri May 23, 2008 11:30 am    Post subject: Reply with quote

Sedlag
Uplne s tebou suhlasim. Mam rad toleranciu na ceste, vratane ohladuplnosti voci cyklistom a chodcom.
Viz posledny "priklad" - slovensky diplomat v Prahe. Uplny ludomil.
_________________
FoFu Champion Ebony 1,4 16V, 7/07, Modrá Tonic
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri May 23, 2008 3:57 pm    Post subject: Reply with quote

dan wrote:

Mam rad toleranciu na ceste, vratane ohladuplnosti voci cyklistom a chodcom
.

len skoda, ze chodci a cyklisti dost casto nie su tolerantni voci vodicom.
Mne sa niekedy rozum zastavuje, ked vidim co na cestach stvaraju, vacsina z nich asi nema vodicky a nevedia co sposobuju pre nas vodicov.
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
fusik



Joined: 08 Sep 2007
Posts: 103
Location: Praha, CZ

PostPosted: Sat May 24, 2008 12:18 am    Post subject: Reply with quote

sedlaq wrote:
fusik Máš pravdu, já jsem schválně napsal "snažím se jezdit podle předpisů". Už se mi taky párkrát stalo, že jsem minul značku "konec všech zákazů" a přitom nevěděl jakých. Sám zatím nevlastním navigaci, ale měl jsem možnost jezdit po Německu s navigací, která mě na překročení rychlosti v daném úseku, nebo obci upozornila. Takovou nápovědu bych docela ve svém autě uvítal.


Přesně o tomhle mluvim, občas fakt se diviš co že jsi to měl dodržovat, a neviš co to bylo ??? A 2x tě takle chytnou za stejný přestupek a už je to recidiva a mužou ti vzit i řidičak ( a nezajem proč, v jake situaci, taky jsme jen lidi a chybujeme).

Ohledně te navigace - ja ji mam třeba v mobilu, pač jsem neměl jen tak s fleku vydat 5,6-10000 Kč za tu normalni navigaci. Ale i v tom mobilu je to super, aspoň mě to upozorni, že mam dávat pozor, což je dobry. A cestu vždy spolehlivě najdu. Stala mě 3500 Kč s mapami cele evropy, tomu se nedalo odolat. Nazev - Navicore Europe.

O chodcich a cyklistech ani nemluvě. Když jezdim cely den po praze tak už odpoledne toho mam plne zuby, a už jen čekam kdy za rohem vykoukne městsky policista s placačkou, že jsem někoho ohrozil, pač se zrovna rozhodl přejit a ja to nespozoroval. No nic to jen na okraj.
_________________
Fusion 1.6 TDCI,Jeans Blue,2005,Xenony,AutoChip,Disky16-TOORA chrom,UniroyalRainSport2,205/50 R16,Audio Pioneer,6repro,Bruxafol,2xvýfuk UlterSport,Chrompaket OmsaLine,zrcatkaazadni světla NewFusion,chrom-Hagusy,maskaazadní nárazník kopie MondeoS.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dan



Joined: 04 Aug 2007
Posts: 127

PostPosted: Sat May 24, 2008 6:39 am    Post subject: Reply with quote

[/quote] len skoda, ze chodci a cyklisti dost casto nie su tolerantni voci vodicom.
Mne sa niekedy rozum zastavuje, ked vidim co na cestach stvaraju, vacsina z nich asi nema vodicky a nevedia co sposobuju pre nas vodicov.[/quote]

Na chodenie po chodniku vodicak nepotrebujes. A ak chces ako chodec prejst cez cestu, tak na prechode mozes ocakavat, ze sa najde slusny sofer, ktory ti zastavi. Ja som za absolutnu prednost pre chodcov na prechodoch. Je na vodicovi aby spomalil alebo vcas zastavil.
Cyklisti - sam som jeden nich. Neznasam, ak ma auto odbieha tak, ze citim jeho spatne zrkadla na svojom rukave. Naopak, ocenujem, ak vodic obchadza velkym oblukom, v protismere. Preto zasa plati - vcas spomalit alebo zastavit.
_________________
FoFu Champion Ebony 1,4 16V, 7/07, Modrá Tonic
Back to top
View user's profile Send private message
vls



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 637
Location: Martin

PostPosted: Sat May 24, 2008 3:15 pm    Post subject: Reply with quote

obiehal som v jednosmerke autobus, ktory stal v zastavke. na chodniku kecali dvaja, ked som bol tri metre od nich, prestali kecat a vosli do cesty. habol som na brzdy a zastal. jeden z nich zastal nohami, ale telom uz nestihol a lahol si mi zboku na kapotu. ked som otvoril dvere, ze sa spytam, ci mu nieco nie je, dodrbal ma ako sysla, ze on ma na prechode prednost.

druhy raz isla vpravo po chodniku dievka. zlava na nu zavolala kamaratka a ta prva vyrazila bez obzretia cez cestu. vbehla mi pred voz, zaflekoval som a ona bachla hlavou po mojej kapote a skotulala sa mi pred auto. ked som vybehol von, zacala predo mnou utekat. dobehol som ju, opytal sa ci je v poriadku a povedal jej, ze treba davat pozor. nic sa jej nestalo, ale ja som mal pot na chrbte od strachu, ci som ju nedorazil...

denne som na jednej z najhustejsich ciest na slovensku - MT-ZA, 30 tisic aut denne, kazde 2-3 sekundy auto. denne zazijem viacero koliznych situacii, ked niekto zacne znicoho nic divo brzdit, ostatni kluckuju do stran aby ubrzdili a nenarazili. ked zastanes a pozeras co sa deje, zistis, ze to kamionista zbadal osemnastku 5 metrov od prechodu pre chodcov a dava prednost. patdesiat aut zaflekuje, aby dievcicka mohla prejst a chlap - gentleman - si mohol pozriet nozky v mini.

nebyt zakonov, ktore presvedcili chodcov, ze sa maju spoliehat na prednost na prechode, bez ohladu na pud sebazachovy a na fyziku a nebyt radoby gentlemanov, mohlo by byt sakramentsky menej mrtvych a ranenych... Evil or Very Mad
_________________
Toyota Corolla 1.8 Hybrid 122 k, e‐CVT comfort Style Tech, Celestine grey
Suzuki SX4 Scross 2WD, 1.0 Premium 6AT, sphere blue pearl
Peugeot 3008 1.6VTi Active, red rubis
VW Golf Plus 1,4 Trendline, red tornado
Ford Fusion 1,25 Rival, colorado red
Back to top
View user's profile Send private message
dan



Joined: 04 Aug 2007
Posts: 127

PostPosted: Sat May 24, 2008 4:48 pm    Post subject: Reply with quote

VLS
Keby ten kamionista neflekoval na 5 metroch, ale spomalil uz 30-40 metrov pred prechodom, nemuselo by to takto dopadnut. Moj nazor je, ze chodec je na ulici ten slabsi, preto si zasluzi ohladuplne chovanie od motorizovanych jedincov. Kazdopadne mas pravdu, ze by ani chodci nemali tuto ohladuplnost zneuzivat a mali by pochopit konkretny stav na ceste - urcite sa nie vzdy da autom pred prechodom bezpecne zastavit.
Vcera som napriklad prechadzal cez hlavnu cestu po prechode pre chodcov. Bol som asi 1-1,5 metra od chodnika, ked z vedlajsej cesty na hlavnu zabocila ochcavka, bola odo mna asi 15-20 metrov. Sofer, namiesto aby trochu pribrzdil, este dupol na plyn. Mohol som mu dokazovat, ze na prechode mam prednost, ale keby som trochu nepobehol, tak by som to schytal. Ale pripustam, ze nie som kocka v mini, a ze pohlad na moje nozky za vela nestoji.
_________________
FoFu Champion Ebony 1,4 16V, 7/07, Modrá Tonic
Back to top
View user's profile Send private message
dan



Joined: 04 Aug 2007
Posts: 127

PostPosted: Sat May 24, 2008 4:54 pm    Post subject: Reply with quote

Vls
Debata na temu "Slusnost na ceste" tu na webe uz bola - neviem, kde presne. Slo o dodrziavanie rychlosti. Jazdenie plus/minus v ramci limitov.
Co clovek, to nazor. Ja si ale myslim, ze by sa pravidla, v ramci moznosti, mali dodrziavat.
Povolenie vyssej rychlosti na dialnici alebo v mestach, zrusenie denneho svietenia, povolenie maleho mnozstva alkoholu v krvi, atd. pocet mrtvych neznizi.
_________________
FoFu Champion Ebony 1,4 16V, 7/07, Modrá Tonic
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sat May 24, 2008 11:26 pm    Post subject: Reply with quote

dan: trosku si ma nepochopil ... myslis ze mne sa rozum zastavuje nad tymi chodcami, ktori idu cez prechod?

inak sa mozem len smiat nad tvojou poznamkou : "Naopak, ocenujem, ak vodic obchadza cyklistu velkym oblukom, v protismere. "

to si akoze robis prdel? ci tam kde jazdis po ceste ty v protismere nechodia auta ???

naozaj nerozumiem, ako to myslis ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Sun May 25, 2008 8:14 am    Post subject: Reply with quote

dan wrote:

Naopak, ocenujem, ak vodic obchadza velkym oblukom, v protismere. Preto zasa plati - vcas spomalit alebo zastavit.

Premavka za 20 rokov zhustla. Aj to bol dovod, preco som vymenil cestak za MTB. Nemyslim, ze vznika autam priestor obchadzat cyklistu "oblukom". A zvlast nie nakladnym a busom. A široke krajnice chybaju na 90% ciest.
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Zaujímavé odkazy a informacie All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group