Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Dvojite zamykanie ...
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Thu Feb 28, 2008 9:56 pm    Post subject: Reply with quote

Tak jsem procetl návod a vyzkousel vse mozne. Jen nejak nechapu z navodu smysl dvojiteho zamykani dveri. To je kdyz se na dalkovem stiskne v prubehu 3 vterin tlacitko zamcene dva zamky. Muzete mi to prosim vysvetlit ??
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Fri Feb 29, 2008 8:32 am    Post subject: Reply with quote

dvojite zamykanie je koli zlodejom a ich fintam, druhy zamok je vraj zamknutie zvnutra nejako, proste nejde odomknut packou zvnutra dvery ak by si tam prepasoval nejaky drotik atd.

Aj tak by som to neriesil, pretoze je to myslim len v navode ale do FoFu sa to nemontuje. Na zaciatku som zamykal 2x lebo mi to odporucil predajca (ine auta od fordu to maju tak preto asi predpokladal ze to ma aj fofu), teraz viem ze tam nic take nemam, tak zamykam len na 1x.
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Tue Mar 04, 2008 10:01 pm    Post subject: Reply with quote

Byl jsem v prodejně a ptal se na to dvojité zamykání. Je to na pojisteni zamceneho. Ale tento model to nemá, ale protoze se pouzivají jedny vajicka na klice a jeden návod pro vsevchny modely, tak to tam je uvedené. Takze staci jen zamykat jednou.
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
sedlaq



Joined: 17 May 2007
Posts: 529
Location: ČR - JM

PostPosted: Wed Mar 05, 2008 6:25 pm    Post subject: Reply with quote

Fo-Fu dvojité zamykání nemá. Měl jsem to na Mondeu, funguje to tak jak píše destroy. Dvojitě uzamknuté auto nelze otevřít ani zevnitř. Případný zloděj po rozbití okýnka strčí ruku dovnitř, zabere za vnitřní kliku a ....nic.
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 6/2007, červená Colorado - prodáno
Mitsubishi SpaceStar 1,3 8/2000, zelená
Dacia Duster Arktica 4x4 dCi 4/2013 stříbrná
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
panmilan



Joined: 18 Oct 2007
Posts: 24
Location: Kadan ČR

PostPosted: Wed Mar 05, 2008 9:06 pm    Post subject: Reply with quote

Já teda dvojité zamykání mám. 2x se stiskne zamknout.
Back to top
View user's profile Send private message
richmon



Joined: 01 May 2008
Posts: 2

PostPosted: Thu May 01, 2008 6:57 pm    Post subject: Reply with quote

Dvojité zamykanie som si skúsil na vlastej koži, zamkol som auto 2x stlačením zámku a pomocou3 knoflíka som otvoril kufor a čo som nechel zabuchol som kapotu a kľúče v aute. museli prísť náhradné. dvere nie je možné otvoriť ani zvnútornej strany metódou vyháčkovania či otvorením zabudnutej 3 osoby iba ak rozbyť správne okno a otvoriť klúčom
Back to top
View user's profile Send private message
sedlaq



Joined: 17 May 2007
Posts: 529
Location: ČR - JM

PostPosted: Thu May 01, 2008 7:34 pm    Post subject: Reply with quote

panmilan, richmon Oba tedy máte dvojité zamykání, to už víme, ale co máte za auta a s jakou výbavou nám tajíte Wink Dokud nám to neobjasníte, jsou vaše příspěvky k ničemu.
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 6/2007, červená Colorado - prodáno
Mitsubishi SpaceStar 1,3 8/2000, zelená
Dacia Duster Arktica 4x4 dCi 4/2013 stříbrná
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
panmilan



Joined: 18 Oct 2007
Posts: 24
Location: Kadan ČR

PostPosted: Thu May 01, 2008 8:53 pm    Post subject: Reply with quote

Mám normální Fusion Ebony benzín 1.4 z akce, která bylla u Forda u nás. Co je pro mě zajímavé, možná je to blbost, kterou všichni znáte, překvapilo mně, když jsou jedny dveře otevřeny, ostatní se zamknou a ty otevřené se zamknou až po zavření.
Back to top
View user's profile Send private message
sedlaq



Joined: 17 May 2007
Posts: 529
Location: ČR - JM

PostPosted: Fri May 02, 2008 6:00 am    Post subject: Reply with quote

panmilan Asi není Ebony jako Ebony. Mně to nefunguje Sad
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 6/2007, červená Colorado - prodáno
Mitsubishi SpaceStar 1,3 8/2000, zelená
Dacia Duster Arktica 4x4 dCi 4/2013 stříbrná
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
majlou.x



Joined: 08 Mar 2008
Posts: 102
Location: Vysočina okr. Jihlava

PostPosted: Fri May 02, 2008 5:37 pm    Post subject: Reply with quote

panmilan wrote:
Mám normální Fusion Ebony benzín 1.4 z akce, která bylla u Forda u nás. Co je pro mě zajímavé, možná je to blbost, kterou všichni znáte, překvapilo mně, když jsou jedny dveře otevřeny, ostatní se zamknou a ty otevřené se zamknou až po zavření.



Taky dobrý Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Vrba



Joined: 26 Nov 2008
Posts: 14
Location: Praha

PostPosted: Sat Jan 03, 2009 6:38 pm    Post subject: Dvojité zamknutí Reply with quote

FF Trend z 01/2008, jsem druhý majitel (celých 14 dní), takže tu jen čtu a zkouším a zkouším... Dvojité zamykání nemám, resp. když zmáčku 2x na DO zámek, ozve se dvojí různé cvaknutí, ale zevnitř to kličkou dveří v obou případech odemknout jde. Ale jako fáma je to dobrý.
Back to top
View user's profile Send private message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Sat Jan 03, 2009 8:15 pm    Post subject: Reply with quote

Mam Fusion Ebony a dvojité zamykání mám. Vyzkoušeno. Jak to nastavit se neptejte, už to tak bylo.

panmilan: Pokud jde o to zamčení s otevřenými dveřmi, všimni si, že i na těch otevřených dveřích ta páčka zaklapne. Nevim tedy jak v předu, tam sem to nezkoušel, ale u zadních dveří to tak je. No řek bych, že je to docela chytré. Máš otevřený dveře a vykládáš neco většího a nemáš volné ruce na to aby si ještě někde z kasy lovil klíče. Auto zamkneš, náklad vyložíš a pak jenom přibouchneš dveře. A je zamčeno. Já to používám každý den, když vyndavám z auta prcka.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Sat Jan 03, 2009 8:26 pm    Post subject: Reply with quote

zdenal8 wrote:
Mam Fusion Ebony a dvojité zamykání mám. Vyzkoušeno. Jak to nastavit se neptejte, už to tak bylo.

panmilan: Pokud jde o to zamčení s otevřenými dveřmi, všimni si, že i na těch otevřených dveřích ta páčka zaklapne. Nevim tedy jak v předu, tam sem to nezkoušel, ale u zadních dveří to tak je. No řek bych, že je to docela chytré. Máš otevřený dveře a vykládáš neco většího a nemáš volné ruce na to aby si ještě někde z kasy lovil klíče. Auto zamkneš, náklad vyložíš a pak jenom přibouchneš dveře. A je zamčeno. Já to používám každý den, když vyndavám z auta prcka.


Hmmm..máme taky Eony a dvojité zamykání nemáme Sad
Soudruzi z NDR to nějak divně vyřešili Very Happy ,do kterého to budou a do kterého to nebudou montovat Laughing .

Jo? to zamykání tak funguje Question ..si pamatuju,že se to tak dělalo ve starých Favoritech apod.,které neměly centrál Razz
A s centrálem to funguje normálně? Rolling Eyes
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Sat Jan 03, 2009 9:42 pm    Post subject: Reply with quote

Jestli myslíš to zamčení při těch otevřenejch dveřích, tak to normálně zamykam centrálem na dálku. Zacvakne to a zamkne, ale auto nezabliká. Zábliká to až zabouchneš ty posledni otevřené dveře. To samý, když zamkneš dálkou a máš ještě otevřenej kufr. Taky zabliká až když kufr zabouchneš.

Jinak co Ford, to originál. To mě vůbec nepřekvapuje. I když je fakt, že to moje byla předváděčka, tak to může bejt i tim, že si tam prodejce nechal dát něco navíc. A taky je o 2 měsíce mladší než to tvoje a tim to taky může bejt.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
Robbert



Joined: 19 Jun 2009
Posts: 431
Location: Brno venkov

PostPosted: Thu Jun 25, 2009 9:53 am    Post subject: Dvojité zamykání Reply with quote

Já jsem se ptal na možnost dvojitého zamykání a dle prodejce se do Fusionu nikdy nedodávalo a nedodává a tedy nejde ani objednat Crying or Very sad

Je to škoda, protože podle mě je to velmi dobrá věcička...
_________________
FORD Mondeo Kombi Titanium, TDCi 103 kw, r.v. 2009, Panter Black
FORD Fusion 1,4 Comfort, r.v. 2009, Panther Black
---------------------
EX:Ford Mondeo 2,0 TDDi Mk. III,2002,
Škoda Superb 1,9 TDi, 2003
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group