Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

centrálem nejdou zavřít levé zadní dveře
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dejvas



Joined: 26 Nov 2007
Posts: 6

PostPosted: Mon Nov 26, 2007 1:28 pm    Post subject: centrálem nejdou zavřít levé zadní dveře Reply with quote

Ahojky všem, písnu vám takovou perličku. Koupil jsem si Fusion Ebony.
minulí týden v pátek jsem ho přebíral.. V sobotu jsem jel do práce a hned jsem se při zavírání dveří nasra* , Dveře za řidičem se pomocí centrálu nezamknou ani neodemnou jde to jen mechanicky(manuálně).. Tak jsem jel dnes tj v pondělí do Forda stím,že to nefachčí atp. kluci na to mrkli , bouchali ze dveřma předělávali kody na klíčích a stejně nic.. tak říkám fajn, domluvili jsme se na opravu ve středu.. Chci odjet domů a najednou ejhle jak stím kluci od Forda kuli pikle, tak se mi rožla kontrolka nezavřených dveří a už nezhasla.(předtím ikdyž se dveře nezavřeli tak nesvítila) .. no tak jsem zvědavej jak to dopadne...
..
Hloupá otázka. nevíte co by stím mohlo být ?
nestalo se to taky někomu ?
Back to top
View user's profile Send private message
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Mon Nov 26, 2007 9:49 pm    Post subject: Re: centrálem nejdou zavřít levé zadní dveře Reply with quote

Dejvas: evidentně ti nepracuje zamykací servo v LZ dveřích. Buď je vadné, nebo, má nějaký mnechanický problém (např. není připojené k zámku dveří Wink), nebo nedostává potřebené impulzy. Proč ty impulzy nedostává, to může být víc příčin, pravděpodbná je vadná kabeláž.

Ale máš auto v záruce, tak jim to omlať o hlavu, chtěj po dobou opravy náhradní vozidlo zdarma, zvlášť když už to opravují na druhý pokus a oni si pohnou Cool. Přece tam nebudeš jezdit za své peníze ve svém volném čase jen proto, že servis je neschopný?
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dejvas



Joined: 26 Nov 2007
Posts: 6

PostPosted: Tue Nov 27, 2007 9:09 am    Post subject: Reply with quote

to jsem ani netušil, že když je auto v záruce tak mi musí přistavit druhé...
na to abych se dostal domů...
Myslel jsem ,že bych musel platit nájemné za to druhé auto...
No zatím tam jdu poprvé... takže ještě budu celkem v klidu.. ale jak to bude podruhé... Twisted Evil

Největší sranda je ,že při přebírání auta , to fungovalo.. a na druhej den to prostě nejde,, ani není slyšet ten motorek no prostě nic... tak jsem zvědav....ale už tak mě nasr*** protože to není jediná vada co jsem našel. na kapotě jsou od jejich leštění takoví jemný odřeniny... štěstí je ,že jsem si toho všimnul už vtom saloně.. tak jsem mu to hned hlásil.. říkal že to odstraní rozleštěním...
no a třetí nevím jestli je to závada,, ale v kufru mi tam čouhal drátek.. rozstřiženej... no a na to mi odpověděli.že je to vpořádku ... že je to jen k seštelování čidel na couvání... tak ho ani neizoloval a vrazil ho za tapec... Evil or Very Mad
.... No prostě mazec...
zitra napíšu.,. jak to dopadlo jsem tam objednanej na 12.00..
tvrdil.že to bude max 1hodinka.... ale stejně budu utoho jak to budou masařit.... Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Dejvas



Joined: 26 Nov 2007
Posts: 6

PostPosted: Tue Nov 27, 2007 11:35 am    Post subject: Reply with quote

ps. existují do fusiona originální gumové koberečky s nápisem fusion ?
ptám se, protože mi tam dali gumové,ale z fiesty..
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Nov 27, 2007 1:17 pm    Post subject: Reply with quote

Dejvas wrote:
ps. existují do fusiona originální gumové koberečky s nápisem fusion ?
ptám se, protože mi tam dali gumové,ale z fiesty..

ano, existuju, mam ich.
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
MajoV



Joined: 09 Oct 2007
Posts: 465

PostPosted: Tue Nov 27, 2007 4:54 pm    Post subject: Reply with quote

Ale okrem Teba asi nikto Wink. Ja mam z Fiesty.
_________________
Ford Fusion Flair
Back to top
View user's profile Send private message
mlhoš



Joined: 30 Aug 2007
Posts: 39
Location: Vev.Bítýška

PostPosted: Tue Nov 27, 2007 10:46 pm    Post subject: Reply with quote

Ano já mám taky gum.koberce fusion
_________________
....jen zvolna...
FOFU CHampion EBONY 1,4Duratec-58KW-Deep Navy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Dejvas



Joined: 26 Nov 2007
Posts: 6

PostPosted: Wed Nov 28, 2007 8:33 pm    Post subject: Reply with quote

ano gumové koberečky fusion existují,, už jsem jim to hlásil ,že to chci vyměnit... přece jsem si kupoval fusion a néé fiestu...

Jinak dnes jsem byl vtom servisu na opravu toho centrálu...
Lidí zlatí byl jsem tam objednanej na 12.00h, tvrdili ,že do hodiny to bude hotovo a že si mám zajít něco vyřídit .. tak jsem je poslechl ,šel jsem na poštu atp.. když jsem se za hodinu vrátil tak mi oznámili ,že se jdou na to teprve podívat... tak jsem udělal strašnou chybu ,že jsem tam nezůstal jak se říká zaprdelou stát.... no nic.. tak jsem se uvelebil v jejich koženým křesle.. dostal jsem čokoládu na pití zdarma. Surprised)
a říkal jsem ,že budu čekat.. a tak jsem čekal a čekal.... po další hodině mi teprve řekli .,že motorek je vpořádku,ale že tam nejde proud... že hledají závadu dál a psychycky mě pomalinku připravovali.,že asi dneska to auto nechám unich.. a tak jsem zase čekal a čekal.. a ejhle chyba se objevila.. no žeprej ve sloupku u dveří je nějaká svorkovnice a ta byla špatně zacvaklá či co... tak jsem si o nich pomyslel svoje ...
a strávil jsem tam od 12.00 do 15.00 ,, stím ,že jsem odjel domů i se svím autem,... ale bylo toho už na mě moc...

Jinak v pondělí mi mají dodat ty fusion gumové koberečky. a ještě mi rozleštit Lak na kapotě..

Autičko jezdí a jsem sním jinak moc spokojen, hlavně ve výhledu na křižovatkách ,, je vyšší než např fabia...
jen doufám ,že nebudu často navštěvovat servis a reklamační oddělení...
Back to top
View user's profile Send private message
sinki



Joined: 05 Aug 2007
Posts: 22
Location: Košice

PostPosted: Wed Nov 28, 2007 8:36 pm    Post subject: Reply with quote

No, nedalo mi to a mrkol som na svoje gumenné koberčeky a.... Fusion. Takže sa pridávam k majiteľom, ktorí zatiaľ všetko majú označkované logom Fusion.
Back to top
View user's profile Send private message
Dejvas



Joined: 26 Nov 2007
Posts: 6

PostPosted: Mon Dec 10, 2007 3:32 pm    Post subject: Reply with quote

ok, koberečky mi vyměnili ,, a z fiesty jsou tvarově jiné



... můžu vás ještě poprosit ..

mám auto na leasing(velý TP nemám doma) a nevím kde bych mohl zjistit rozměry disků a pneu , které se mohou použít na Fusiona.... mohl by mi to prosím někdo opsat z velkého techničáku ?


... předem děkuji ...
Back to top
View user's profile Send private message
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Mon Dec 10, 2007 6:32 pm    Post subject: Reply with quote

Dejvas wrote:
ok, koberečky mi vyměnili ,, a z fiesty jsou tvarově jiné



... můžu vás ještě poprosit ..

mám auto na leasing(velý TP nemám doma) a nevím kde bych mohl zjistit rozměry disků a pneu , které se mohou použít na Fusiona.... mohl by mi to prosím někdo opsat z velkého techničáku ?


... předem děkuji ...


195/60 R15 80R
195/55 R16 80R
185/60 R14 80Q Pre snehove retaze

Nemas zac Smile
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Dec 10, 2007 7:23 pm    Post subject: Reply with quote

ja v technicaku nemam R16 napisane, ale v knizke k autu mam napisane, ze je mozne dat aj 16ky, tak neviem.

Snad ked ma zastavi polis a budem mat 16ky, neda mi pokutu, ked ich nemam v technicaku Confused

inak jazdim v lete na 15kach, v zime na 14kach ... takze zatial som v pohode.
_________________
admin Fusion webu


Last edited by dulius on Tue Dec 11, 2007 12:12 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Dejvas



Joined: 26 Nov 2007
Posts: 6

PostPosted: Tue Dec 11, 2007 9:01 am    Post subject: Reply with quote

óóóóooo děkuji vám moc za info.. teď to té babě omlátím o hlavu...

... Totiž objednal jsem si u forda 14" disky stím ,že pneu mám doma..
Paní z náhradních dílů nejdříve povídala ano ty tam můžou být... a nakonec po 14ti dnech jsem ji volal .jestli už jsou na skladu, že né a že na Fusiona se používají jen 15" ...
Takže ji tam udělám peklo..
Nejdřív mi nechtěla vyměnit fiesťácký gum koberečky,, že mi je tam dali to nikomu nevadilo. ale problém už byl je vyměnit za fusion , žeprej jsou špinavé... Tak jsem ,šel přímo za prodejcem.. (je to ředitel Fordu) vzal telefon a ženská naklusala i s koberečkama...

....Ale už mě tam začinají štvát...

Prostě když prodávají auto. tak mažou med kolem huby, a jakmile ho prodají, tak je nic nezajímá....
Back to top
View user's profile Send private message
fungogh



Joined: 08 Dec 2007
Posts: 12
Location: Bratislava

PostPosted: Tue Dec 11, 2007 10:23 am    Post subject: Reply with quote

Dejvas wrote:
óóóóooo děkuji vám moc za info.. teď to té babě omlátím o hlavu...

... Totiž objednal jsem si u forda 14" disky stím ,že pneu mám doma..
Paní z náhradních dílů nejdříve povídala ano ty tam můžou být... a nakonec po 14ti dnech jsem ji volal .jestli už jsou na skladu, že né a že na Fusiona se používají jen 15" ...
Takže ji tam udělám peklo..
Nejdřív mi nechtěla vyměnit fiesťácký gum koberečky,, že mi je tam dali to nikomu nevadilo. ale problém už byl je vyměnit za fusion , žeprej jsou špinavé... Tak jsem ,šel přímo za prodejcem.. (je to ředitel Fordu) vzal telefon a ženská naklusala i s koberečkama...

....Ale už mě tam začinají štvát...

Prostě když prodávají auto. tak mažou med kolem huby, a jakmile ho prodají, tak je nic nezajímá....

Dejvas; tu na Slovensku si Summit (importer Ford) vymyslel lowcost zimnu akciu. ANO, na Fusion oficialne nesmu (OK, nemali by Smile) byt namontovane kola mensieho priemeru ako 15" a to hlavne z hladiska bezpecnosti. Slovensky importer veselo obuva na 14" a co je horsie, je vyska rafu... dodaju ti 185/55 (!!!) R14 (Kleber tusim). OK, ale budiz. Letne dostanes na alu 15" (Hankook). BAD, BAD, BAD Shocked Very Happy
_________________
2007 Fusion 1.4 16V Flair-X
Back to top
View user's profile Send private message
MajoV



Joined: 09 Oct 2007
Posts: 465

PostPosted: Tue Dec 11, 2007 10:13 pm    Post subject: Reply with quote

nic proti ale odkial mas, ze na fusion nesmu byt mensie ako 15" na zimu? Skor naopak. Zimne by mail byt 14tky ak chces dat retaze. Na 15 stky sa nedoporucuj. Teda aby som bol presny niesu dovolene.
_________________
Ford Fusion Flair
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group