Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

vseobecne hodnotenie Fo FUSION-názory...+/-

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> Archiv
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Stinpy



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 70
Location: Bratislava

PostPosted: Tue Jun 19, 2007 11:33 am    Post subject: vseobecne hodnotenie Fo FUSION-názory...+/- Reply with quote

Uvazujem o kupe Fusion 1,4 TDCi ....konkretne verzia X-Plus...Chcel by som poscut klady a zapory tohoto modelu....Ide mi o auto hlavne do mesta, ale aj na obcasne vyjazdy mimo mesta(dovolenky atd.)...nie som divoch, ale skor uprednostnujem pokludnu jazdu....skusenosti s dieslakmi nemam...tak by som bol vdacny za odpovede aspon na niektore otazky:

1, ako su odlisne naklady pri udrzbe dieslaku oproti benzinaku
2, ake vady sa pripadne nedostatky ste nasli na Fusion
3, aky nakladny je servis vo Forde v SR? v porovnani s ostanymi znackami. Pripadne naklady na garancne kontrloy a bezna udrzba.
4, doteraz som jazdil na benzinakoch...ktory motor ma dlhsiu zivotnost? ake ma vyhody benzinak oproti dieslaku a naopak?+/-
5, Je 1,4 TDCi hlucna u Fusion?
6, ako je Ford hodnoteny celkovo v rebricku spolahlivosti...vraj najlepsie je na tom Toyota (konkretne Yaris hlavne) Ja este uvazujem o Fiate Grande punto, ale aj ked mam rad tuto znacku, ono kvalitou vraj na tom nie je moc dobre Fiat)

Dakujem za kazdu odpoved Smile
Back to top
View user's profile Send private message
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Mon Jul 16, 2007 6:27 am    Post subject: Reply with quote

Trosku si rozklikaj forum, takmer vsetky odpovede najdes.

Ohladom Yarisu, mas stare info. Momentalne je podla TUV fusion spolahlivejsi ako Yaris Wink Mozes skusit tiez
http://moje.auto.cz/prehled/ford/fusion/
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
Stinpy



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 70
Location: Bratislava

PostPosted: Mon Jul 16, 2007 11:18 am    Post subject: Reply with quote

dik moc....no ono ta moja otazka je uz starsia...ten ford uz mam objednany...ano, nasiel som si tu studiu, ze Fusion je spolahlivy (auto do 3 rokov myslim)...tak hadam sa to bude tykat aj mojho noveho tatosa:-)...v podstate by toto mohol admin aj vymazat v klude
Back to top
View user's profile Send private message
Rudas



Joined: 13 Jan 2008
Posts: 3
Location: Jížní Čechy

PostPosted: Thu Jan 17, 2008 10:06 am    Post subject: Re: vseobecne hodnotenie Fo FUSION-názory...+/- Reply with quote

Stinpy wrote:
Uvazujem o kupe Fusion 1,4 TDCi ....konkretne verzia X-Plus...Chcel by som posňcut klady a zapory tohoto modelu....Ide mi o auto hlavne do mesta, ale aj na obcasne vyjazdy mimo mesta(dovolenky atd.)...nie som divoch, ale skor uprednostnujem pokludnu jazdu....skusenosti s dieslakmi nemam...tak by som bol vdacny za odpovede aspon na niektore otazky:

1, ako su odlisne naklady pri udrzbe dieslaku oproti benzinaku
2, ake vady sa pripadne nedostatky ste nasli na Fusion
3, aky nakladny je servis vo Forde v SR? v porovnani s ostanymi znackami. Pripadne naklady na garancne kontrloy a bezna udrzba.
4, doteraz som jazdil na benzinakoch...ktory motor ma dlhsiu zivotnost? ake ma vyhody benzinak oproti dieslaku a naopak?+/-
5, Je 1,4 TDCi hlucna u Fusion?
6, ako je Ford hodnoteny celkovo v rebricku spolahlivosti...vraj najlepsie je na tom Toyota (konkretne Yaris hlavne) Ja este uvazujem o Fiate Grande punto, ale aj ked mam rad tuto znacku, ono kvalitou vraj na tom nie je moc dobre Fiat)

Dakujem za kazdu odpoved Smile
Mám fusion 1.4 TDci téměř rok,a najeto něco kolem 9000 km,problém jsem žádný zatím neměl,takže auto s tímto motorem vřele doporučuji.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Jan 17, 2008 10:14 am    Post subject: Reply with quote

tato je tema je uzamknuta a presunuta do archivu.
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> Archiv All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group