Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Nove auto
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 35, 36, 37  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská
View previous topic :: View next topic  
Author Message
majlou.x



Joined: 08 Mar 2008
Posts: 102
Location: Vysočina okr. Jihlava

PostPosted: Tue Apr 08, 2008 6:12 pm    Post subject: Reply with quote

Já to právě budu brát na ůvěr..
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Tue Apr 08, 2008 6:38 pm    Post subject: Reply with quote

Ivašek a spol. wrote:
Nedělá prodejce registraci v případě, když auto prodává na leasing?


Nedělá
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
gaston



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 28

PostPosted: Wed Apr 09, 2008 6:15 am    Post subject: Reply with quote

Ale když si to bereš na úvěr nebo leasing, tak velký techničák nedostaneš do ruky ( u leasingu je majitelem stále leas. společnost), takže tam ta registrace možná opravdu probíhá trochu jinak...Protože malý techničák (osvědčení o registraci vozidla) vydává místně příslušný odbor dopravy městského úřadu na základě předložení velkého techničáku a kupní smlouvy....
_________________
Ford Fusion 1.4 Ebony,Tango
Back to top
View user's profile Send private message
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Wed Apr 09, 2008 8:17 am    Post subject: Reply with quote

U leasingu je to jasné, tam auto na sebe registruje lesingovka - obvykle to za ni s její plnou mocí zařídí prodejce. U úvěru nebo při platbě v hotovosti je majitelem kupující (=vy). Takže registrovat auto musíte buď vy sami, nebo to za vás opět s vaší plnou mocí za nějaký poplatek může udělat prodejce - není to jeho povinnost a nemusí vám to nabídnout, nicméně líná huba = holý neštěstí, stačí o to požádat.

Pokud máte na úřadech fronty na 3 dny, tak to nechejte na prodejci, jinak není důvod, proč si to nevyřídit osobně.

BTW, při nákupu na úvěr často chtějí mít banky velký techničák u sebe, ale majitelem auta jste vy a na vás je i registrované. TP dáte bance až po registraci. Může to být u různých bank různé, ale vždycky je to popsané v jejich smluvních podmínkách, které si snad přece před koupí vyžádáte a přečtete?
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Wed Apr 09, 2008 9:55 am    Post subject: Reply with quote

Obvykle ano,. Když jsem před mnoha léty kupoval Feldu, taky na blízačku, dostal jsem ji už na značkách. Ted jsem dostal všechny doklady, i velký TP a mazal jsem stát super frontu na nervové oddělení evidence vozidel.
Tam mi vše zapsali a dali malý TP. Velký jsem musel odvézt zpět prodejci a ten ho poslal na lízingofku.
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Wed Apr 09, 2008 4:04 pm    Post subject: Reply with quote

Gek: ty jsi při leasingu registroval auto na sebe???? Nebo jsi to vyřizoval pro tu leasingovku? Tak to bych je asi poslal do *** Laughing
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Wed Apr 09, 2008 7:47 pm    Post subject: Reply with quote

Dostal jsem velký TP a tam je jako vlastník Lesinkovka. A taky mi dali plnou moc, kde byli oni vlastník a já uživatel, že mohu autoi přihlásit. S tím jsem jel na registraci vozidel. Tam jsem dostal malý TP a značku. Velký jsem odvezl do prodejny a oni ho poslali na lízinkovku.
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Thu Apr 10, 2008 6:35 am    Post subject: Registrace Reply with quote

Mně trvala registrace auta asi 15 minut. Byl jsem auto registrovat před týdnem ve čtvrtek 3.4. tzn. první den, kdy se na úřadě vrátili k původnímu programu na registraci aut, takže na úřadě nebyla ani noha. Navíc lidi chodí na úřady většinou v pondělí a ve středu, kdy jsou "oficiální" úřední dny, ale úředníci jsou povinni vyřizovat i mimo tyto dny (aspoň v okrese Karviná to tak je Smile )
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Thu Apr 10, 2008 9:57 am    Post subject: Reply with quote

Štastný to člověče. Já jsem tam seděl asi 3,5 hodiny Rolling Eyes a chtěl jsem už vyslkočit z okna a ten pořadový lístek sežrat. Naštěstí tam byl jen kopilit a ten se nedal otevřít, jedině prorazit. A to by asi bolelo Smile

A když už jsem se dostal na řadu, tak trvalo cca 20 minut než mi napsala papíry a vydala MTP. Crying or Very sad
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
majlou.x



Joined: 08 Mar 2008
Posts: 102
Location: Vysočina okr. Jihlava

PostPosted: Mon Apr 14, 2008 5:04 pm    Post subject: Reply with quote

Nabízejí mi že to klidně na mě přepíšou aniž bych si to musel všechno vylítávat sám.....což pro mě je to takhla výhodnější,ale nevím zda by za mě vyřídily i pojistku u podnikatelský pojištovny.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Mon Apr 14, 2008 6:17 pm    Post subject: Reply with quote

majlou.x wrote:
Nabízejí mi že to klidně na mě přepíšou aniž bych si to musel všechno vylítávat sám.....což pro mě je to takhla výhodnější,ale nevím zda by za mě vyřídily i pojistku u podnikatelský pojištovny.


Už jsi zjišťoval, kolik Tě bude pojištění stát?
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
majlou.x



Joined: 08 Mar 2008
Posts: 102
Location: Vysočina okr. Jihlava

PostPosted: Mon Apr 14, 2008 7:18 pm    Post subject: Reply with quote

Ivašek a spol. wrote:
majlou.x wrote:
Nabízejí mi že to klidně na mě přepíšou aniž bych si to musel všechno vylítávat sám.....což pro mě je to takhla výhodnější,ale nevím zda by za mě vyřídily i pojistku u podnikatelský pojištovny.


Už jsi zjišťoval, kolik Tě bude pojištění stát?



No rozhodně míň jak na stávající auto co mám ted 1.9 ,ale ještě sem se o to nějak nezajímal,ale už bych asi měl co??
Pokud možno kdyby tu někdo by a věděl,kolik platí oni byl bych rád
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Mon Apr 14, 2008 7:44 pm    Post subject: Reply with quote

majlou.x wrote:
Ivašek a spol. wrote:
majlou.x wrote:
Nabízejí mi že to klidně na mě přepíšou aniž bych si to musel všechno vylítávat sám.....což pro mě je to takhla výhodnější,ale nevím zda by za mě vyřídily i pojistku u podnikatelský pojištovny.


Už jsi zjišťoval, kolik Tě bude pojištění stát?



No rozhodně míň jak na stávající auto co mám ted 1.9 ,ale ještě sem se o to nějak nezajímal,ale už bych asi měl co??
Pokud možno kdyby tu někdo by a věděl,kolik platí oni byl bych rád


My jsme uzavřeli pojistku v pojišťovně UNIQA - zákonné i havarijní pojištění, bonus 20%, 919,- Kč/měsíc. U ČPP (dříve jsme u ní měli zákonné pojištění) vycházela pojistka dražší.
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
budkacik



Joined: 28 Mar 2007
Posts: 90
Location: Salzwedel

PostPosted: Mon Apr 14, 2008 9:02 pm    Post subject: Reply with quote

My sme mali na nakup auta a vybavenie formalit asi tyzden, potom sme sa vracali zo Slovenska "domov". Ponukli nam vo Forde v Kosiciach, ze auto mozu prihlasit aj oni. Za 500 Sk. Takze sme prisli auto a zaplatit a preberali sme ho hned vtedy uz aj so znackami a technicakom. A poistku sme vyberali s nejakou zastupkynou viacerych poistovni (viem, ze to nemusi byt najvyhodnejsie, ale stovka hore dole a behacky k tomu). Rovno pri prebrati auta som podpisal poistky a bolo vsetko vybavene.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Fraga



Joined: 16 Mar 2008
Posts: 193

PostPosted: Tue Apr 15, 2008 10:21 am    Post subject: Reply with quote

Ešte ma napadlo, aký má byť stav tachometra? ked kupujem nové auto? má tam byť 0? alebo iná hodnota?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 35, 36, 37  Next
Page 6 of 37

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group