Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Max. krútiaci moment a maximálny výkon
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Motor + Prevodovka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MajoV



Joined: 09 Oct 2007
Posts: 465

PostPosted: Tue May 06, 2008 3:41 pm    Post subject: Reply with quote

No neviem. Ja si myslim, ze je lepsie a hlavne bezpecnejsie trochu pridat ako ist 130 a cakat, ze nejaky blazon do mna napali len preto, ze idem predpisovo a on sa ponahla a nesihne zabrzdit. To by nestihol tak ci tak ci idem o trochu viac alebo nie.
Ja tvrdim, ze na Slovenskych dialniciach nemozes ist v lavom pruhu 130. Ak mas iny nazor pokojne. Ale ak Ta dobehnem budem musiet blikat pretoze za mnou pojde dalsi a dalsi... To preco si to dovolim je otazka na panov zakonodarcov. Jazdi tak rychlo ako chces. Ja nehovorim, ze som majster v relly skor naopak ale nenecham sa vytlacat z cesty kazdy kilometer aby som dodrzal rychlost. Ak mam pocit, ze nieco nieje na ceste v poriadku tak spomalim. Vid zakruty pri Zarnovici. Ja nemam problem ist aj 110 ak ma to tam vynasa. No a co, ze idem pomalsie? Je to otazka pohladu na vec. Ale nepomozes si ked budes nadavat v aute na tych co na teba blikaju. To je aj dovod preco mam 1.4ku. Aj ked si myslim, ze sa da jazdit aj na slabsom motore za predpokladu, ze vsetci by dodrziavali rychlost.
_________________
Ford Fusion Flair
Back to top
View user's profile Send private message
dan



Joined: 04 Aug 2007
Posts: 127

PostPosted: Tue May 06, 2008 5:26 pm    Post subject: Reply with quote

To MajoV:
Ale nepomozes si ked budes nadavat v aute na tych co na teba blikaju. To je aj dovod preco mam 1.4ku. Aj ked si myslim, ze sa da jazdit aj na slabsom motore za predpokladu, ze vsetci by dodrziavali rychlost.[/quote]

Nenadavam, ved vzadu sedia deti. Iba si myslim svoje. A specialne o ludoch, ktory na mna zacnu blikat, len co si na chvilu dovolim vyjst do laveho pruhu, napr. pri predbiehani pomalsieho kamionu. Myslim si, ze vsetko je to o ludskej nadutosti. Ved ak mam silneho bavoraka, alebo audinu, alebo ochcavku, nemozem pred sebou strpiet akysi fjužn. Nie som typ, ktory naschval blokuje rychlejsich a schvalne sa drzi v lavom pruhu. Ale ocakavam akusi ohladuplnost aj od ostatnych, ak uz musim do toho rychlejsieho pruhu vybocit.
Podla tejto logiky by som mal kaslat aj na chodcov na prechodoch. Ved som silnejsi. A mnoho inych im takisto nezastavi. Co na tom, ze podla pravidiel prednost maju.
Alebo - naco svietit cez den, ked ja vidim? Mna uz vidiet nemusi byt? Atd ...
_________________
FoFu Champion Ebony 1,4 16V, 7/07, Modrá Tonic
Back to top
View user's profile Send private message
Fjodor



Joined: 16 Apr 2008
Posts: 298
Location: Bratislava - Michalovce

PostPosted: Tue May 06, 2008 8:13 pm    Post subject: Reply with quote

Jasne chalani, kazdy ma svoju pravdu...
Tak trochu sa mi zda, ze sa to tu rozputalo aj kvoli mne a preto si dovolim upozornit, ze na tuto debatu by sme si mali urobit ine vlakno a toto ponechat povodnemu cielu... Wink

Vela stastnych km bez nehod a frajerov ohrozujucich nasu bezpecnost...!!! Wink

PS: Myslim, ze som sa to pokusil pekne ukoncit... Wink
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Duratec, RIVAL X, vyrobene 12/2007, zakupene 04/2008, Sea Grey, PP, parkovacie senzory, folie
Back to top
View user's profile Send private message
dan



Joined: 04 Aug 2007
Posts: 127

PostPosted: Tue May 06, 2008 9:11 pm    Post subject: Reply with quote

Vela stastnych km bez nehod a frajerov ohrozujucich nasu bezpecnost...!!! Wink

Jasne, uplne s tebou suhlasim.
_________________
FoFu Champion Ebony 1,4 16V, 7/07, Modrá Tonic
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Motor + Prevodovka All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Page 5 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group