Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

motor 1.4 16V - Duratec
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Motor + Prevodovka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sedlaq



Joined: 17 May 2007
Posts: 529
Location: ČR - JM

PostPosted: Thu Jan 24, 2008 6:45 pm    Post subject: Reply with quote

Getrag U nás zatím ne, takže v ČR platí to co jsem uvedl. Těch 200 kubíků navíc je tady sakramentsky drahý špás. Crying or Very sad
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 6/2007, červená Colorado - prodáno
Mitsubishi SpaceStar 1,3 8/2000, zelená
Dacia Duster Arktica 4x4 dCi 4/2013 stříbrná
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
bias



Joined: 28 Sep 2007
Posts: 85
Location: Slovensko

PostPosted: Thu Jan 24, 2008 7:58 pm    Post subject: Reply with quote

Getrag za tento Tvoj odkaz Kompletny cennik http://www.ford.sk//data/1-08//fusion_0801.x.pdf by sa malo trestať a nás čerstvých Fusionistov by si mal odškodniť a to na zraze aspoň basou piva. Prečo? Pretože som uronil krvavú slzu a jatrí mi srdce. Wink A predpokladám, že nie som sám. Totiž prednedávnom som kúpil Fusiona 1.4 benzín. Chcel som pôvodne Fusion 1.6, ale predajca mi povedal, že už sú vypredané a nedá sa zohnať. V cenníku bol v akcii až dokonca. Tak potom som chcel počkať, či nebudú k autu aspoň zimné pneu. Odpoveď bola, že akcia platí do vypredania zásob a môže sa stať, že nebude ani auto a ani pneu. Tak som kúpil. Za cca. 10 dní už boli aj zimné pneu. A teraz Fusion 1.6 v plnej palbe s automatickou klimoškou za 419 000,-!!!!!! Hádajte, či by som si nepriplatil!!

Getrag, dúfam, že si neni urážlivý, to odškodné som myslel zo srandy. To ostatné nie.
_________________
Strieborný Ford Fusion 1,4 16V benzín, r.v. 9/2007, 6,84 L /100 km. Mám rád spoľahlivé autá.
Back to top
View user's profile Send private message
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Thu Jan 24, 2008 11:15 pm    Post subject: Reply with quote

bias wrote:
Getrag za tento Tvoj odkaz Kompletny cennik http://www.ford.sk//data/1-08//fusion_0801.x.pdf by sa malo trestať a nás čerstvých Fusionistov by si mal odškodniť a to na zraze aspoň basou piva. Prečo? Pretože som uronil krvavú slzu a jatrí mi srdce. Wink A predpokladám, že nie som sám. Totiž prednedávnom som kúpil Fusiona 1.4 benzín. Chcel som pôvodne Fusion 1.6, ale predajca mi povedal, že už sú vypredané a nedá sa zohnať. V cenníku bol v akcii až dokonca. Tak potom som chcel počkať, či nebudú k autu aspoň zimné pneu. Odpoveď bola, že akcia platí do vypredania zásob a môže sa stať, že nebude ani auto a ani pneu. Tak som kúpil. Za cca. 10 dní už boli aj zimné pneu. A teraz Fusion 1.6 v plnej palbe s automatickou klimoškou za 419 000,-!!!!!! Hádajte, či by som si nepriplatil!!

Getrag, dúfam, že si neni urážlivý, to odškodné som myslel zo srandy. To ostatné nie.


Pohoda chlape ja som dal za svojho 475 000 a to som mal info ze pojde dole kvoli euru ale nechcelo sa mi cakat uz som bol nabudeny na auto (Ked uz sa pre nieco rozhodnem tak je ma tazko presvedcit Smile Este som mal aj problem s leasingovkou, ktora mi nechcela dat leasing aj ked som uz papierovo stareho fusiona odstupil ujkovi bol piatok poobede a uradnicke sa nechcelo asi vybavovat nakoniec sme ju ukecali nech ide za sefom ved je to business pre nich. Nastastie sef mal podnikatelskeho ducha, inak sme uz boli rozhodnuty zobrat auto cez inu leasingovku.

Kedze si cerstvym majitelom FOFU mozes byt rad ze si ho nekupoval za ceny ktore boli pred 1 - 2 rokom Smile. Mne vyslo ze by som min o 1 rok platil leasing menej a to je dost najme ked som odstupenim prveho fusiona ktoreho som splacal rok a mal som ho na 3 roky zacal uplne odznova a na 4 roky.

Cize nakoniec to budes ty kto bude platit na zraze nejake pitivo pretoze my starsi harcovnici sme to kupovali drahsie a preto to treba vyrovnat Smile
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ichta



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 99

PostPosted: Fri Jan 25, 2008 8:51 am    Post subject: Reply with quote

A to budte chlapci jeste radi,v cesku furt stoji 1.6 okolo 500000Kc(650000Sk) a to nemá vybavu Xkove akce, takze plus aspon jeste 50000Kc(65000Sk),takze to co u vas je ted v akci s motorem 1.6 za 420000Sk je u nas za cca 700000Sk. A takovy rozdil uz je, pokud clovek chce 1.6, na maslu Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Maki



Joined: 09 Jul 2007
Posts: 124
Location: Kosice - Zelezniky

PostPosted: Tue Jan 29, 2008 10:23 pm    Post subject: Reply with quote

bias wrote:
Getrag za tento Tvoj odkaz Kompletny cennik http://www.ford.sk//data/1-08//fusion_0801.x.pdf by sa malo trestať a nás čerstvých Fusionistov by si mal odškodniť a to na zraze aspoſ basou piva. Prečo? Pretože som uronil krvavú slzu a jatrí mi srdce. Wink A predpokladám, že nie som sám. Totiž prednedávnom som kúpil Fusiona 1.4 benzín. Chcel som pôvodne Fusion 1.6, ale predajca mi povedal, že už sú vypredané a nedá sa zohnať. V cenníku bol v akcii až dokonca. Tak potom som chcel počkať, či nebudú k autu aspoſ zimné pneu. Odpoveď bola, že akcia platí do vypredania zásob a môže sa stať, že nebude ani auto a ani pneu. Tak som kúpil. Za cca. 10 dní už boli aj zimné pneu. A teraz Fusion 1.6 v plnej palbe s automatickou klimoškou za 419 000,-!!!!!! Hádajte, či by som si nepriplatil!!

Getrag, dúfam, že si neni urážlivý, to odškodné som myslel zo srandy. To ostatné nie.


Musime uznat, ze vo forde su dobri obchodnici. Ked spocitam cenu svojho + zimne kolesa prerobil som za pol roka 50tis.
Tiez mi bolo povedane co tebe, ze akcia je do vypredania zasob, tak som im pekne naletel.
Ale ceny isli rapidne dole aj u inych znaciek (Ceed ci Auris).

co uz,
Maki
_________________
Fusion 1.4 16V/80PS, 06/2007, model Flair-X
cervena tango metal
Back to top
View user's profile Send private message
MajoV



Joined: 09 Oct 2007
Posts: 465

PostPosted: Tue Jan 29, 2008 11:30 pm    Post subject: Reply with quote

No ceed ani nespominaj. O tom som tiez rozmyslal a to uz je ine kafe. Auris ani nehovorim.
_________________
Ford Fusion Flair
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Wed Jan 30, 2008 11:03 am    Post subject: Reply with quote

kaslite na pokles cien .. uz to nezmenite .. a ine auta?
co ja viem ... napriklad Auris sa mi vobec nepaci, kamos ma nieco mensie, Yaris, vraj velke auto, ale je to podla mna malicky shit. Vzadu to ma sedacky ako pre male deti. Proste o nicom, kufor skoro ziadny a pod.

mame dobre auto, budte spokojny ... mam ho uz rok a pol a kebyze mam kupovat dnes auto, kupim to iste ! (za uvahy by stala SX4ka, ale zase je pekne drahsia + ma maly kufor, takze ee)
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Wed Jan 30, 2008 12:29 pm    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
kaslite na pokles cien ..

Asi tak. když jste to auto kupovali, tak jste snad věděli, co kupujete a za kolik. Až na výjimky jsou pořád nějaké akce, pořád se rozšiřuje výbava a ceny klesají, ale kdybyste stále jenom čekali na ještě výhodnější nabídku, tak nikdy nic nekoupíte.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Wed Jan 30, 2008 6:32 pm    Post subject: Reply with quote

Souhlasim s DR a neplati to jen u aut. U ostatniho zbozi, hlavne u elektroniky dvojnasob. Co asi dnes rikaji ti, kteri si pred par lety koupili plasmovou TV nebo LCD. Tam ta cena sla o destitisice.... Jinak nas drzi hlavne kurs koruny k Euru a Dolaru. Az se to tu jednou po...., diky "zlepsujicim" se podminkam pro podnikani a obycejne lidi, jeste budeme radi, jak levne auto jsme si koupili.
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Maki



Joined: 09 Jul 2007
Posts: 124
Location: Kosice - Zelezniky

PostPosted: Sun Feb 03, 2008 9:04 pm    Post subject: Reply with quote

scorsese wrote:
Souhlasim s DR a neplati to jen u aut. U ostatniho zbozi, hlavne u elektroniky dvojnasob. Co asi dnes rikaji ti, kteri si pred par lety koupili plasmovou TV nebo LCD. Tam ta cena sla o destitisice.... Jinak nas drzi hlavne kurs koruny k Euru a Dolaru. Az se to tu jednou po...., diky "zlepsujicim" se podminkam pro podnikani a obycejne lidi, jeste budeme radi, jak levne auto jsme si koupili.


O rok bude fofu za 300litrou.
asi.
_________________
Fusion 1.4 16V/80PS, 06/2007, model Flair-X
cervena tango metal
Back to top
View user's profile Send private message
Petr



Joined: 13 Sep 2007
Posts: 20
Location: PARDUBICE

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 8:48 pm    Post subject: Reply with quote

ahoj tak jsem si po půl roce udělal pár fotek a ta rez mě trochu zarazila co vy na to?
Back to top
View user's profile Send private message
durco



Joined: 03 Jul 2007
Posts: 31
Location: Žilina

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 8:57 pm    Post subject: Reply with quote

Petr wrote:
ahoj tak jsem si po půl roce udělal pár fotek a ta rez mě trochu zarazila co vy na to?


Aj ja som si to všimol už asi po dvoch mesiacoch.Je to hrdza na kompresore z klimatizácie,aspoſ si myslím,že je to čo píšem. Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
durco



Joined: 03 Jul 2007
Posts: 31
Location: Žilina

PostPosted: Wed Feb 20, 2008 8:58 pm    Post subject: Reply with quote

Aj ja som si to všimol už asi po dvoch mesiacoch.Je to hrdza na kompresore z klimatizácie,aspoň si myslím,že je to čo píšem. Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
sedlaq



Joined: 17 May 2007
Posts: 529
Location: ČR - JM

PostPosted: Thu Feb 21, 2008 6:18 pm    Post subject: Reply with quote

Nevypadá to hezky, ale je to jen kosmetická vada. Na druhou stranu je vidět, že klima dobře těsní Laughing
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 6/2007, červená Colorado - prodáno
Mitsubishi SpaceStar 1,3 8/2000, zelená
Dacia Duster Arktica 4x4 dCi 4/2013 stříbrná
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Maki



Joined: 09 Jul 2007
Posts: 124
Location: Kosice - Zelezniky

PostPosted: Thu Feb 21, 2008 10:47 pm    Post subject: Reply with quote

Petr wrote:
ahoj tak jsem si po půl roce udělal pár fotek a ta rez mě trochu zarazila co vy na to?


No super,
jak to bude vyzerat po par rokoch?
maki
_________________
Fusion 1.4 16V/80PS, 06/2007, model Flair-X
cervena tango metal
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Motor + Prevodovka All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 2 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group