Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

vizitky Fusionistov
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Zaujímavé odkazy a informacie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Aug 07, 2007 4:47 pm    Post subject: vizitky Fusionistov Reply with quote

Zalozil so tento topic, aby boli vizitky ma jednom mieste.

Takze, ked bude logo, spravime hned vizitky.

Ja si prave teraz robim nejaky navrh pre seba (na osobnu vizitku).

velkost bude klasicka 9x5cm ... este uvidim ake tam dam fonty na pismo, farby na pozadie a tak ...
_________________
admin Fusion webu


Last edited by dulius on Thu Aug 09, 2007 6:32 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
budkacik



Joined: 28 Mar 2007
Posts: 90
Location: Salzwedel

PostPosted: Wed Aug 08, 2007 8:22 pm    Post subject: Reply with quote

Boze, co to ma s Fusionom?

Neprehanas to uz trosku?

Aj to forum vyzera cim dalej tym neprehladnejsie.
Hlavne forum, podforum, podnadpisy.

Uz sa mi to nechce ani citat.

Predtym som nabehol,precital par stran a bolo.

Teraz aby clovek sa zamotaval v tych nezmysloch. Idea Idea Idea
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Aug 09, 2007 6:29 am    Post subject: Reply with quote

bavili sme sa o Fusion webe, ze spravime vizitky pre toto forum, asi si to nepostrehol Sad ked to je take neprehladne pre Teba

Mozes mi presne napisat preco je to neprehladne?

mam presne opacny nazor, ze rozdelenie do viacerych (jasne definovanych ) sekcii ma zmysel
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Thu Aug 09, 2007 1:40 pm    Post subject: Reply with quote

budkacik: no dobře, současné fórum se ti nelíbí. Takže co navrhuješ, jak to máme předělat, aby se ti to líbilo? Proč ses neozval dřív, když jsme chystanou změnu struktury oznamovali a žádali o názory a připomínky http://fusion.fordclubs.org/forum/viewtopic.php?p=1781#1781 na fóru jsi v tom období byl Confused.

Co bys říkal na tenhle styl http://www.mercedes-classic.cz/forum/list.php?f=1 , to by pro tebe bylo přehlednější?

Nestačilo by, kdybys začal využívat možnosti třídění, které ti toto fórum nabízí? Můžeš si např. nechat zobrazit jenom nové příspěvky od tvé poslední návštěvy http://fusion.fordclubs.org/forum/search.php?search_id=newposts . Můžeš si nechat zobrazit jen příspěvky bez odpovědi http://fusion.fordclubs.org/forum/search.php?search_id=unanswered Můžeš si nechat posílat posílat na mail info o nových příspěvcích. Nemusíš sledovat témata, která tě nezajímají. Když něco konkrétního hledáš, nemusíš prolézat všechny diskuze.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
xxnobodyxx



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 298

PostPosted: Thu Aug 09, 2007 2:02 pm    Post subject: Reply with quote

Tak, tak....je to tu vcelku v pohode a da sa najst co clovek potrebuje bez problemov....
_________________
1,6 16V 08/2005
Radio- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-radio
Interier- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-interier
Rozne- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-rozne/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
budkacik



Joined: 28 Mar 2007
Posts: 90
Location: Salzwedel

PostPosted: Thu Aug 09, 2007 8:09 pm    Post subject: Reply with quote

Proste sa to tu nakopuje(nabaluje) a Vy sa vytesujete z nejakych vizitiek administratora, ktory tam nema ani slovko k Fusionu.
Skor pracovna vizitka.

Len sa mi zdalo, ze uz si tu niekto z toho robi nastenku, co som dnes robil a zajtra budem tam. A co si idem kupit a ...

Len sa triezvo pozrite na to forum. Hned na zaciatku je momentalne 18 hlavnych tem. Kazda ma dalsie podtemy. Do mesiaca jak sa na to pozeram, bude 28 hlavnych tem. Potom niekto uprace a vznikne dvojnasobok ako minule Smile

Nevyjadroval som sa, lebo nemam cas cely vecer sa preluskavat roznymi temami a podtemami, tak som pozrel pre mna zaujimave a siel sa venovat rodine. Ale nechajte to takto, lepsie to uz nebude.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Thu Aug 09, 2007 8:49 pm    Post subject: Reply with quote

budkacik wrote:
... Len sa mi zdalo, ze uz si tu niekto z toho robi nastenku, co som dnes robil a zajtra budem tam. A co si idem kupit a ...

Len sa triezvo pozrite na to forum. Hned na zaciatku je momentalne 18 hlavnych tem. Kazda ma dalsie podtemy. Do mesiaca jak sa na to pozeram, bude 28 hlavnych tem. Potom niekto uprace a vznikne dvojnasobok ako minule Smile

Nevyjadroval som sa, lebo nemam cas cely vecer sa preluskavat roznymi temami a podtemami, tak som pozrel pre mna zaujimave a siel sa venovat rodine. Ale nechajte to takto, lepsie to uz nebude.


Takže to roztřídění fóra vlastně pomohlo i tobě. Když nemáš čas číst všechno, tak už teď nemusíš pročítat nástěnky a můžeš číst jenom sekce, které tě zajímají.

Jinak ta debata o chystaných změnách byla přece ještě na tom starém fóru, které podle tebe bylo přehlednější Wink.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
budkacik



Joined: 28 Mar 2007
Posts: 90
Location: Salzwedel

PostPosted: Sun Aug 12, 2007 5:01 pm    Post subject: Reply with quote

Smile
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Sep 11, 2007 9:51 am    Post subject: Reply with quote

takze logo finisuje.

ako si predstavujete vizitku, ide o tie informacie, ktore by tam mali byt.

moj navrh, vy pridajte, resp. komentujte to:

1. nalavo hore logo

2. pod tym niekde web adresa

3. niekde bude text: "Web pre majitelov a priaznivcom auta Ford Fusion"

4. email na administratora

5. popripade tlf cislo na administratora
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Sep 11, 2007 1:12 pm    Post subject: Reply with quote

tlf. cislo tam radsej nedam, nechal som si poradit Smile

+ rozmyslam, ze by tam mohli kludne byt aj 2 emailove adresy, na web aj na forum, ved miesta tam bude dost ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Tue Sep 11, 2007 2:07 pm    Post subject: Reply with quote

dulius: jeslti jsem to správně pochopil ta, kta vizitka by měla sloužit k oslovní cizích lídí s fusionem někde na parkovisštích atd.

Tak bych ji udělalspíš decentní, ať tonevypadá jako ty vlezlé reklamní letáčky za stěračem. Dal bych tam logo, k tomu nějaký textík (1-2 větičky), o čem je tenhle web a samozřjemě webovou adresu. Aby člověk po přečetní vizitky měl nějakiu představu, komu ta vizitka patří. Všechny prodobnosti a detaily i s kontakty přece v případě zájmu najde na webu a fóru.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Sep 11, 2007 3:05 pm    Post subject: Reply with quote

pochopil si to spravne, takze je to OK, ako som napisal, adresa webu, strucny popis a pekne logo Smile ako som napisal ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Robert



Joined: 26 Aug 2007
Posts: 26
Location: Brno

PostPosted: Tue Sep 11, 2007 7:39 pm    Post subject: vizitky Reply with quote

Jasně, je třeba se řídit názorem většiny. S jednotlivci by člověk nikdy nedošel k žádnému závěru v žádné oblasti lidské činnosti. Vizitky jsou dobrý nápad a líbí se mi. Já osobně jsem přišel na web náhodou, když jsem se rozmýšlel zda vůbec Fusiona nebo něco jiného a až tady jsem pochopil, že jedinně Fusika...apropó ještě ho nemám, ale to jen z finančních důvodů, které musím vyřešit v brzké době sám, jinak mi fusion web moc pomohl a je super, že něco takového je a je potřeba aby se to udrželo i do budoucna. Je škoda aby někdo o tomto nevěděl a přece jezdil ve Fusikovi. Je to náhodou pěkná klubová filozofie. Je super, když se na parkovišti potkají dva co se neznají a přece znají - mají splečný vkus a zájem. Takže já tomuto webu přeji vše nej a pro admin vzkazuji: nenechte si zkazit nadšení ! Mě se zdá přehledný a našel jsem zatím vše co jsem hledal i něco navíc. Když něco hledám, tak si na to čas vždy najdu. To je můj názor.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dj-double



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 166
Location: Košice

PostPosted: Tue Sep 11, 2007 7:51 pm    Post subject: Reply with quote

ahojte ja suhlasim s DR.,treba jednoduchu informacnu vizitku s logom,web adresou a strucnym popisom,napr

LOGO
-stranka venovana priaznivcom Ford Fusion
-(popis)ak chcete poradit,dozvediet sa vela uzitocneho,alebo prehodit par slov o svojich oblubenych tatosoch FoFu,navstivte nasu stranku
-www.fusion.fordclubs.com

myslim,ze viac tam ani netreba a ani o tom netreba asi ani hlasovat,proste to treba urobit a je to,lebo tiez nemozeme davat hlasovat o vsetkom,ono strasne rad sem chodim a som tu kazdy vecer,ale na druhej strane si uvedomujem,ze tato stranka nepatri mne a mozem byt iba rad ak ma administratori vypocuju a popripade vezmu moje navrhy za opodstatnene.je to tu super tak ako to je,,dakujem vsetkym
_________________
SKYPE - dj-double
predtym : FORD Fusion 1.4i 16V Duratec, tango cervena,2006
FIAT Doblo Panorama,1,4 16V,biely šíp,mikrobus
SUZUKI Vitara 1,4 turbo,4x4,automat, 140 koni
TOYOTA Proace City Verso benzin,biela,96KW
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Sep 11, 2007 8:11 pm    Post subject: Reply with quote

dj-double, napisal si to velmi dobre.
o tomto hlasovat urcite nebudeme, ja som len chcel nieco napisat, aby ludia o tom vedeli, ze vizitky a podobne a co tam bude, lebo tipujem, ze keby som nieco spravil, polovica ludi by zacala nadavat, ze to malo byt inak .... a pred tym by nenapisala ani slovko ...

inak rad privitam, ako admin Tvoje napady, a nielen Tvoje, ale vsetkych ...

Robert: som rad, ze si tento web nasiel a ze Ti pomohol v Tvojom rozhodnuti a verim, ze sa skoro stanes majitelom Fusika ako my ostatni Smile
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Zaujímavé odkazy a informacie All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group