Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Tu cakam vase podnety
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Pravidla fóra, informacie od administrátorov
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vuldobrej



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 9

PostPosted: Wed Jan 24, 2007 8:20 am    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:

edit: a je to, zatial prazdny odkaz ...

moze byt?


Předpokládám že ten prázdný okdaz znamená, že to vyhodí error o neexistující stránce, tak to bych pominul, ale když jdeš do sekce tuning, tak ti ted odkaz zmizí z levého menu Surprised).
Back to top
View user's profile Send private message
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Wed Jan 24, 2007 8:49 am    Post subject: Reply with quote

ak chcem pouzit www.etis.ford.com, musim sa tam zaregistrovat?
Mam dojem ze uz som to v minulosti naklikal bez registracie ale teraz
to neviem najst
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Wed Jan 24, 2007 8:58 am    Post subject: Reply with quote

vuldobrej wrote:
dulius wrote:

edit: a je to, zatial prazdny odkaz ...

moze byt?


Předpokládám že ten prázdný okdaz znamená, že to vyhodí error o neexistující stránce, tak to bych pominul, ale když jdeš do sekce tuning, tak ti ted odkaz zmizí z levého menu Surprised).

uz je to napravene ... prazdny odkaz znamena, ze to hodi na dobru stranku, ale este nie je naplnena ....
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
xxnobodyxx



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 298

PostPosted: Wed Jan 24, 2007 9:05 am    Post subject: Etis Reply with quote

Na ETISFORD ak chce niekto zistit nejake info podrobnejsie o aute tak treba registraciu a vsetko je spoplatnene okrem nejakych drobnych uzivatelskych navodoch alebo informacii ktore sa daju zohnat aj inde na webe...
_________________
1,6 16V 08/2005
Radio- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-radio
Interier- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-interier
Rozne- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-rozne/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Wed Jan 24, 2007 9:47 am    Post subject: Reply with quote

to je blbe :P Ja som sa uz na tie popisy servisnych prehliadok v minulosti nejako naklikal ale teraz sa tam uz neviem dostat, takze zrejme to odstranili z free zony. Skoda
Back to top
View user's profile Send private message
xxnobodyxx



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 298

PostPosted: Wed Jan 24, 2007 9:50 am    Post subject: Reply with quote

Tie popisy su este tam ele nefunguju na SK ale treba nastavit CZ...
_________________
1,6 16V 08/2005
Radio- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-radio
Interier- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-interier
Rozne- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-rozne/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
martin



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 9

PostPosted: Wed Jan 24, 2007 10:54 am    Post subject: vyhladavanie v google Reply with quote

Caute,
neviem ako sa to vsetko skonci s nazvom web-u, alebo ci uz je nazov web-u definitivni, ale ked si dam do google hladat fusion, tak tuto stranku neponuklo, ani ked som dal vyhladavat len na slovensku, ani ani ked zadan fusion web, ani fusion sk. Proste musim do vyhladavaca zadat presne fusion.tym.sk, alelbo sa to da aj nejako inak najst a jednoduchsie?
A este k tomu nazvu - co znamena ten "TYM"????
Bolo to myslene ako TEAM, ako "druzstvo" "team" fusion??? Lebo to sa potom spravne pise TIM, makke I.
TYM je ukazovacie zameno, samozrejme moze byt aj I aj Y.

martin
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Wed Jan 24, 2007 11:15 am    Post subject: Re: vyhladavanie v google Reply with quote

martin wrote:
Caute,
neviem ako sa to vsetko skonci s nazvom web-u, alebo ci uz je nazov web-u definitivni, ale ked si dam do google hladat fusion, tak tuto stranku neponuklo, ani ked som dal vyhladavat len na slovensku, ani ani ked zadan fusion web, ani fusion sk. Proste musim do vyhladavaca zadat presne fusion.tym.sk, alelbo sa to da aj nejako inak najst a jednoduchsie?
A este k tomu nazvu - co znamena ten "TYM"????
Bolo to myslene ako TEAM, ako "druzstvo" "team" fusion??? Lebo to sa potom spravne pise TIM, makke I.
TYM je ukazovacie zameno, samozrejme moze byt aj I aj Y.

martin

ahoj martin, asi si prehliadol topic plateny web .. tato reakcia patri skor tam ...
skusim strucne:
1. na novom nazve sme sa este nedohodli, v tom topicu je aj hlasovanie, tak zahlasuj aj ty ...

2. s tym googlom Ti nepomozem .. musi sa to tu rozbehnut, uvidime, idem sa na to spytat jedneho kamosa, ako to je

3. tym.sk ... pozri, stranku som umiesnil na FREE server ... je to ceska spolocnost www.ic.cz ... a tam si vyberas domenu 3.radu, tak som vybraal koncovku tym.sk .. kludne som mohol vybrat aj koncovku ic.cz, potom by nas web mal adresu: www.fusion.ic.cz .. ale tym sa MNE pacilo .. je to docasne, je to FREE, ale o tom som uz pisal ...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
martin



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 9

PostPosted: Wed Jan 24, 2007 11:40 am    Post subject: Re: vyhladavanie v google Reply with quote

dulius wrote:
martin wrote:
Caute,
neviem ako sa to vsetko skonci s nazvom web-u, alebo ci uz je nazov web-u definitivni, ale ked si dam do google hladat fusion, tak tuto stranku neponuklo, ani ked som dal vyhladavat len na slovensku, ani ani ked zadan fusion web, ani fusion sk. Proste musim do vyhladavaca zadat presne fusion.tym.sk, alelbo sa to da aj nejako inak najst a jednoduchsie?
A este k tomu nazvu - co znamena ten "TYM"????
Bolo to myslene ako TEAM, ako "druzstvo" "team" fusion??? Lebo to sa potom spravne pise TIM, makke I.
TYM je ukazovacie zameno, samozrejme moze byt aj I aj Y.

martin

ahoj martin, asi si prehliadol topic plateny web .. tato reakcia patri skor tam ...
skusim strucne:
1. na novom nazve sme sa este nedohodli, v tom topicu je aj hlasovanie, tak zahlasuj aj ty ...

2. s tym googlom Ti nepomozem .. musi sa to tu rozbehnut, uvidime, idem sa na to spytat jedneho kamosa, ako to je

3. tym.sk ... pozri, stranku som umiesnil na FREE server ... je to ceska spolocnost www.ic.cz ... a tam si vyberas domenu 3.radu, tak som vybraal koncovku tym.sk .. kludne som mohol vybrat aj koncovku ic.cz, potom by nas web mal adresu: www.fusion.ic.cz .. ale tym sa MNE pacilo .. je to docasne, je to FREE, ale o tom som uz pisal ...



OK, dik za vysvetlenie

martin
Back to top
View user's profile Send private message
Black storm



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 133
Location: Piestany

PostPosted: Thu Jan 25, 2007 9:40 am    Post subject: Reply with quote

Celkom dobre rozdelenie tem je na fore www.fordfans.cz

Dulius pozri na to
_________________
Ford Fusion 1,4 TDCi 12/2004,
Mercedes Benz C 200 CDI Avantgarde, T model 5/2006,
Mercedes Benz 300 CE r.v. 1992, momentalne v renovacii
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Jan 25, 2007 9:44 am    Post subject: Reply with quote

Black storm wrote:
Celkom dobre rozdelenie tem je na fore www.fordfans.cz

Dulius pozri na to

dik, budem rad, ak budu ludia spolupracovat a napisu mi konkretne veci, ktore chcu + poslu konkretne materialy, fotky a podobne, ktore dam na web, alebo na forum ich dajte sami ...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DSA



Joined: 21 Jan 2007
Posts: 13

PostPosted: Thu Jan 25, 2007 6:33 pm    Post subject: Reply with quote

Otazka na zamyslenie: Ako by sme poriesili galeriu nasich fotiek Fusionov? Pokial by to malo byt na stranke, zrejme by musel dulius vymysliet nejaku tabulku alebo to tam nejako pracne davat... Alebo spravime v tomto fore nejaku galeriu s nazvom Nase auta?
P.S. Dulius, ako sme zatial hardverovo limitovani s mnozstvom dat na stranke?
_________________
Ford Fusion 1,4 TDCi 6/2003
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Jan 25, 2007 9:02 pm    Post subject: Reply with quote

DSA wrote:
Otazka na zamyslenie: Ako by sme poriesili galeriu nasich fotiek Fusionov? Pokial by to malo byt na stranke, zrejme by musel dulius vymysliet nejaku tabulku alebo to tam nejako pracne davat... Alebo spravime v tomto fore nejaku galeriu s nazvom Nase auta?
P.S. Dulius, ako sme zatial hardverovo limitovani s mnozstvom dat na stranke?


1.galeriu by som mohol spravit tak, ze sa otvori samostatna stranka, kde budu male obrazky (index) a klikanim na tie male obrazky sa zobrazia vacsie ... programov na to je kopec nie je problem .. iny napad?

2. 250 MB je priestor, ktory mam, zatial je pouzitych 6,54 Mega ...

EDIT: PARDON, TU NA DATABAZU MAME MENEJ PRIESTORU, VSIMLI STE SI, ZE JE TO NA INOM SERVERI AKO WEB, LEBO TO TAM NEJAKO STRAJKUJE, ALE TO VSETKO SA DA DO PORIADKU, ZATIAL TO SLAPE ok
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
vuldobrej



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 9

PostPosted: Fri Jan 26, 2007 10:30 pm    Post subject: Reply with quote

DSA wrote:
Otazka na zamyslenie: Ako by sme poriesili galeriu nasich fotiek Fusionov? Pokial by to malo byt na stranke, zrejme by musel dulius vymysliet nejaku tabulku alebo to tam nejako pracne davat... Alebo spravime v tomto fore nejaku galeriu s nazvom Nase auta?
P.S. Dulius, ako sme zatial hardverovo limitovani s mnozstvom dat na stranke?


Já bych to řešil tak, že by se udělal na webu chlívek naše fusiony, a kdo by chtěl dal by tam odkaz na svojí galerii. Tak by se vyřešil problém s místem i problém s tim že by se o galerii musel někdo starat, každý by si udělal takovou galerii svého fordu jakou by chtěl. Tečka.
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sat Jan 27, 2007 9:02 am    Post subject: Reply with quote

vuldobrej wrote:
každý by si udělal takovou galerii svého fordu jakou by chtěl. Tečka.

rozumny napad ...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Pravidla fóra, informacie od administrátorov All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 4 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group