Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Vrzání okna

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jirkah



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 21

PostPosted: Wed Jul 18, 2007 11:58 am    Post subject: Vrzání okna Reply with quote

Dneska jsem ráno stahoval okno u spolujezdce a po skončení stahování to asi 3 sekundy povrzává. Mám podezření na uvolněné okno, dost se vyklá. Po stahování se jako vyrovnává a vrže. Jenže s tím vykláním nevím. Vyklají se i obě zadní okna. Jenom řidičovo drží pevně. Je to vyklání normální (při pootevřeném okně)?
_________________
Ford Fiesta Duratec 1.3 (2006)
Back to top
View user's profile Send private message
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Wed Jul 18, 2007 3:47 pm    Post subject: Re: Vrzání okna Reply with quote

jirkah: viklání oken takhle po netu težko posoudíš, to je potřeba vidět - osahat. Auto máš v záruce, tak zkus otestovat nějakou obdobně starou fiestu v bazaru/autosalonu, jak se chovají okna tam a pak to případně reklamuj jako závadu - jako "podívejte, co mi to dělá a u toho auta, co máte na showroomu se okna neviklají".
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jirkah



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 21

PostPosted: Wed Jul 18, 2007 4:28 pm    Post subject: Re: Vrzání okna Reply with quote

DR wrote:
jirkah: viklání oken takhle po netu težko posoudíš, to je potřeba vidět - osahat. Auto máš v záruce, tak zkus otestovat nějakou obdobně starou fiestu v bazaru/autosalonu, jak se chovají okna tam a pak to případně reklamuj jako závadu - jako "podívejte, co mi to dělá a u toho auta, co máte na showroomu se okna neviklají".


Já jenom zkoušel, jestli to samé tady někdo také nepozoruje, Fusion je skoro stejné auto. Fakt nevím jestli je to normální, neviklá se jenom jedno okno. Není to nic hrozného, na funkci to nemá vliv, jen to vrže. Ale ve Fiestě vrže kde co, tak to zatím budu pozorovat, třeba to samo zmizne Very Happy
_________________
Ford Fiesta Duratec 1.3 (2006)
Back to top
View user's profile Send private message
Stinpy



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 70
Location: Bratislava

PostPosted: Wed Aug 22, 2007 6:59 am    Post subject: Reply with quote

no mna vcera zaskocil iny problem....vonku bolo veterno a ako si tak soferujem, tak sa mi od okna do ucho doniesol zvuk prievanu.... uaaa...samozrejme som hned skusil, ci mam okno dobehnute az hore...okno bolo uuplne hore..tak niekde mi to prefukuje asi...auticko je inak super...stalo sa to niekomu ?
_________________
1.4 TDCi FoFu X-Plus -tango - 2007
Back to top
View user's profile Send private message
MrKos



Joined: 13 Aug 2007
Posts: 36
Location: Brno

PostPosted: Wed Aug 22, 2007 7:03 am    Post subject: Reply with quote

Stinpy: s fusionem tento problém nemám ale na předchozí fiestě mi při silném bočním větru a rychlosti nad 100km/h mírně profukoval horní přední roh okna... po čase jsem zjistil že to bylo spíše od těsnící gumy dveří a vyřešilo to naříznutí gumy a vyplnění dutiny silikonem... od té doby no problem Smile
_________________
Ford Fusion+ 1,6 16V duratec 07/2005
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Thu Aug 23, 2007 10:35 pm    Post subject: Reply with quote

Stinpy wrote:
no mna vcera zaskocil iny problem....vonku bolo veterno a ako si tak soferujem, tak sa mi od okna do ucho doniesol zvuk prievanu.... uaaa...samozrejme som hned skusil, ci mam okno dobehnute az hore...okno bolo uuplne hore..tak niekde mi to prefukuje asi...auticko je inak super...stalo sa to niekomu ?


Obcas sa mi stava nieco podobne tiez som uz asi 3x skusal ci su dvere spravne zavrete.
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Mon Sep 17, 2007 2:34 pm    Post subject: Reply with quote

Taky vam nekomu po delsim nepouzivani piska pri otevirani okno? Ted jak bylo 14 dnu uprsene pocasi, tak jsem po delsi dobe, kdyz se dnes udelalo krasne, otevrel okno u spolujezdce (elektricky) a krasne to na me zahvizdalo Laughing Rikal jsem si, co se deje, parkrat jsem ho otevrel a zavrel a vida piskani prestalo.
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
peca



Joined: 30 Mar 2007
Posts: 125

PostPosted: Tue Sep 18, 2007 5:41 am    Post subject: Reply with quote

scorsese wrote:
Taky vam nekomu po delsim nepouzivani piska pri otevirani okno? Ted jak bylo 14 dnu uprsene pocasi, tak jsem po delsi dobe, kdyz se dnes udelalo krasne, otevrel okno u spolujezdce (elektricky) a krasne to na me zahvizdalo Laughing Rikal jsem si, co se deje, parkrat jsem ho otevrel a zavrel a vida piskani prestalo.


piskaji mi taky vzdy po desti, takze asi normalni jev.
_________________
Fusion Ambiente 1.25, 03/2007, klima, Radio CD 6000, Garmin Nuvi 300

best 6.1 l/100km, nyni 7,3
Back to top
View user's profile Send private message
MyTB



Joined: 23 Mar 2008
Posts: 452
Location: Karwina City

PostPosted: Fri Jun 27, 2008 9:27 am    Post subject: Reply with quote

peca wrote:
scorsese wrote:
Taky vam nekomu po delsim nepouzivani piska pri otevirani okno? Ted jak bylo 14 dnu uprsene pocasi, tak jsem po delsi dobe, kdyz se dnes udelalo krasne, otevrel okno u spolujezdce (elektricky) a krasne to na me zahvizdalo Laughing Rikal jsem si, co se deje, parkrat jsem ho otevrel a zavrel a vida piskani prestalo.


piskaji mi taky vzdy po desti, takze asi normalni jev.



Very Happy tak vcera po te bource mi to delalo okno u ridice, jen pri stahovani dolu, v poloze asi od napul stahnuteho okna do uplne stahnuteho okna. Zvuk jako by sklo drelo o neco uvnitr..... po delsi dobe (ze by to proschlo?) to prestalo. Dneska nevim, jezdim s Felicii, Forda vytahnu az zitra, tak jsem zvedavy Smile
_________________
Ford Fusion 1.4 59kW Ebony (2008-2010)
Ford C-Max 1.6 74kW Gen-X (2010-2015)
Ford Tourneo Courier 1.0 EcoBoost 74kW (2015)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Iverson



Joined: 26 Jun 2008
Posts: 4
Location: Malá Ida (Košice,Okolie)

PostPosted: Mon Jun 30, 2008 9:11 am    Post subject: Reply with quote

Tak može to byt asi preto že okno bolo mokré.Po daždi mi to vačšinou robí ale nestáva sa to často... Smile
Back to top
View user's profile Send private message
MyTB



Joined: 23 Mar 2008
Posts: 452
Location: Karwina City

PostPosted: Mon Jun 30, 2008 3:39 pm    Post subject: Reply with quote

Tak vsechno je v poho, uz to nedela.
Takze moje rada zni: za deste (a po desti) neotvirat okna Very Happy
_________________
Ford Fusion 1.4 59kW Ebony (2008-2010)
Ford C-Max 1.6 74kW Gen-X (2010-2015)
Ford Tourneo Courier 1.0 EcoBoost 74kW (2015)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
panmilan



Joined: 18 Oct 2007
Posts: 24
Location: Kadan ČR

PostPosted: Mon Jun 30, 2008 7:22 pm    Post subject: Reply with quote

To foukání horem okna mi dělá taky, v servisu řekli, že to líp nejde, protože jede nahoru až nadoraz. Sad

Hvízdání při stahování dělalo již jako nové a okno moc nestahují, protože si pouštím pořád klimatizaci.
Back to top
View user's profile Send private message
pyrotechnik



Joined: 04 Feb 2009
Posts: 42
Location: okr. Senec

PostPosted: Thu Oct 01, 2009 7:26 am    Post subject: Reply with quote

panmilan wrote:
To foukání horem okna mi dělá taky, v servisu řekli, že to líp nejde, protože jede nahoru až nadoraz. Sad

Hvízdání při stahování dělalo již jako nové a okno moc nestahují, protože si pouštím pořád klimatizaci.



ahojte
mne sa tiez deje nieco s oknom vodica. pri otvarania a zatvarani mi okno tlacilo smerom von a potom to skocilo dnu. pri jazde sa mi stalo ze mi uplne vyskocilo z listy. potom sa mi uplne skrcila guma okolo skla, ktoru mi vymenili ale okno mi napriek tomu vytlaca von nadalej. nevedia s tym ani v servise nic lepsie spravit asi si budem musiet dat vymenit sklo alebo cele dvere? uz sa mi s tym 2x hrali ale teda nic moc. okno je v podstate funkcne len sa hybe smerom von a dnu. pozeral som ine ff a tie boli v poriadku aj na mojom je to u spolujazdca ok. tak asi to tam dam este raz nech vymenia sklo. vie niekto poradit ako to nastelovat?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group